12.02.2017 02:18

Survivor’daki Kurgu İddiası İnternette Popüler Oldu!

Survivor'da dokunulmazlık görüntüleri, yarışmanın kurgu olduğuna yönelik iddialar yaratınca internette popüler oldu. İşte Survivor'un o görüntüleri!

Son zamanların en çok izlenen televizyon programı olan Survivor 2017’ye ait yeni iddialar ortalığı karıştırdı. Uzun zamandır Survivor programının bir kurgudan ibaret olduğu iddia edilen bir durumdu. Ancak bu gece yaşananlar internet dünyasında iddiaları oldukça güçlendiren cinsten olarak yorumlandı. İşte Survivor‘da kurgu iddialarını oldukça perçinlediği iddia edilen Tuğçe‘nin o görüntüleri!

Survivor kurgu mu? Sorusu tekrar gündemde!

İnternet üzerinde yer alan tartışmalarda aşağıdaki görüntülerde Tuğçe‘nin elindeki mekanizmada bulunan topun hiç bir şekilde hareket etmediği konuşuluyor. Özellikle ekşi sözlük ve birkaç forumda konuşulanlara göre bu topun yay mekanizmasına yapıştırıldığı iddia ediliyor. Anlaşılmayan en önemli husus ise dokunulmazlığın neden Tuğçe‘ye verildiği. Peki sizce Survivor bir kurgudan mı ibaret? Yoksa Acun Ilıcalı, yapacağı açıklama ile Survivor’ın yine kurgu olmadığını mı açıklayacak? İlerleyen günlerde hep beraber göreceğiz! Sizlerde fikirlerinizi yorum olarak iletmekten çekinmeyin.