07.12.2016 00:06

Technolat, Uzaktan Eğitim ile Temel HTML ve CSS Dersi Verecek!

HTML ve CSS öğrenmek isteyenler için Atatürk Üniversitesi BÖTE 3.sınıf öğrencileriyle birlikte uzaktan eğitim ile "Temel HTML ve CSS" dersi veriyoruz.

İnternet sayfaları hazırlamak için bir yerlerden başlangıç yapmak isteyen takipçilerimiz için tamamen ücretsiz ve internet üzerinden eğitim düzenliyoruz. Bu kapsamda Atatürk Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi(BÖTE) Bölümü 3.sınıf öğrencileri ile ortak bir şekilde uzaktan eğitim ile “Temel HTML ve CSS” dersi vereceğiz.

8-22 Aralık 2016 tarihleri arasında iki hafta boyunca uzaktan eğitim ile sürdürülecek “Temel HTML ve CSS” dersine son başvuru tarihini ise 7 Aralık 23:59 olarak belirledik.

-Başvuru adresi: www.technolat.com/basvuru

-Katılımcı sayısı kontenjanlarla sınırlıdır.

-Başvuru sonrası uzaktan eğitim ile verilecek Temel HTML ve CSS dersine katılmaya hak kazanan kişilere gerekli bilgiler e-posta veya SMS olarak gönderilecektir.

-Temel HTML ve CSS dersinde birçok HTML ve CSS etiketinin ne işe yaradığını, nasıl kullanıldığını görmüş olacaksınız. Bu sayede basit internet sayfaları hazırlayabileceksiniz.

-Technolat olarak ilerleyen dönemlerde farklı dersleri de uzaktan eğitim ile vermeyi planlıyoruz. Bu kapsamda da bu ders sizlerin uzaktan eğitim ile tanışması için büyük fırsat olacaktır.
uzaktan-egitim-afis-bote