07.10.2018 09:33

TEKNE KİRALAMA

Tekne kiralama, açılış, düğün, sünnet, nisan gibi etkinliklerin yapılması içindir. Tekne kiralama için ise hizmet veren birçok sayıda organizasyon firması bulunmaktadır.  Biz inanç organizasyon firması olarak bu hizmeti sonuna kadar sağlamakta ve tekneyi müşterilerimiz için son derece güzel bir şekilde hazırlamaktayız. Boğazda uygun tekne fiyatları ile verdiğimiz bu hizmetle muhteşem bir boğaz tekne turu yaşayabilirsiniz.

Sevdiklerinizle muhteşem bir günü boğazda geçirmek, adaya gitmek ve daha fazla eğlenmek için firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz. Firma çalışanlarımız, istediğiniz tekneyi sizler için süslemekte, döşemekte ve yemek servisi yapmaktadır. Eğer düğün için tekne kiralamak istiyorsanız, firmamızın düğün davet teknesi kiralama hizmetinden de yararlanabilirsiniz. En lüks yatlar ve tekneler için firmamızdan dilediğiniz zaman hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Tekne Kiralama Hizmetlerimiz

Sevdiklerinizle veya Davetlilerinizle eğer deniz manzarası ile keyifli saatler geçirmek istiyorsanız, tekne kiralama oldukça iyi bir fikir. Tekne kiralama için ise işinde ehli ve kusursuz hizmet sağlayan bir firmadan hizmet almalısınız. Biz inanç organizasyon firması olarak bu hizmeti, siz değerli müşterilerimize en sıkıntısız şekilde sağlamaktayız.

Tekneyi sizler ve sevdikleriniz için en güzel şekilde süslemekte, masa ve sandalye kiralama ile eksiksiz bir şekilde hazırlamaktayız. Tekneye ulaşım için ise ayrıca klasik araç kiralama hizmeti de vermekteyiz. Eğer daha lüks araçlar ile tekneye ulaşım sağlamak istiyorsanız, limuzin kiralama hizmeti de vermekteyiz. Limuzin kiralama hizmeti için İstanbul limuzin kiralama şubemiz bulunmaktadır. Bu şubemizden sizlere dilediğiniz model aracı göndermekteyiz. Eğer daha farklı model araçlar ile ulaşım sağlamak istiyorsanız, vosvos kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Tekne Kiralama Organizasyonları

Tekne kiralama, düğün ve sünnet gibi etkinlikler için verilen bir hizmettir. Bu hizmeti ise işinde ehli olan bir firmadan almanız gerekmektedir. Bizler inanç organizasyon firması olarak bu hizmeti en kaliteli şekilde sağlamaktayız. Düğün için ve doğum günü için ayrıca palyaço kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Bununla birlikte sünnet düğünleri için ilahi grubumuzda var. Bu grup ile birlikte semazen grubumuzda bulunmaktadır ve bu gruplar ile birlikte sizlere ve sevdiklerinize teknede gösteriler yapılmakta ve ilahiler söylenmektedir. Eğer sevdikleriniz için boğazda muazzam bir gün geçirmek istiyorsanız, bizim firmamızdan gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz. Sizlere bu hizmeti vermekten memnuniyet duyarız.

Tekne Kiralama Fiyatları

Tekne kiralama için hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Biz inanç organizasyon firması olarak bu hizmeti en kaliteli şekilde vermekte ve oldukça lüks tekneler kiralamaktayız. Siz değerli müşterilerimize kiraladığımız bu tekneyi ise firma çalışanlarımız istediğiniz şekilde hazırlamaktadır. Kusursuz ve eksiksiz bir hizmet veren firma olarak ayrıca yemek servisini de sizlere ve davetlilerinize sunmaktayız. Bunun için yemekli tekne yat kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz teknede geçireceğiniz o özel güne firmamızın lokmacısını da göndermekteyiz. Davetlilerinize lokma tatlısı döktürmek için firmamızdan hizmet isteğinde bulunduğunuzda talep etmeniz yeterlidir. Verdiğimiz bu hizmette fiyatlar ise kiraladığınız tekneye ve tekne kiralama hizmetlerine göre değişmektedir.

 

Kategoriler: Diğer
Etiketler: