12.09.2016 16:45

Tim Cook iPhone 7 Plus İle Çekilmiş Fotoğrafları Paylaştı!

Tanıtılmasının ardından herkesin dikkatini çeken iPhone 7 Plus hakkında ilk kamera örnekleri elimize ulaştı. İşte Cook’un paylaştığı iPhone 7 Plus fotoğrafları!

iPhone 7 yıl başından bu yana herkesin merak konusu olmayı başarmış iken geçtiğimiz günde yapılan tanıtımda Plus modelinde çift kamera olması sevenlerini daha da meraklandırmayı başarmıştı. Herkes “iPhone 7 Plus nasıl fotoğraf çekiyor?” diye düşünüyorken Apple’ın CEO’su Tim Cook, iPhone 7 Plus’ın kamera kalitesini gözler önüne seren birkaç fotoğraf paylaştı! İşte şu ana kadar üretilmiş en kaliteli akıllı telefon kamerasına sahip olduğu iddia edilen iPhone 7 Plus’tan ilk görseller!

iPhone 7 Plus İle Çekilmiş Fotoğraflar!

iphone-7-plus-fotograf3 iphone-7-plus-fotograf2 iphone-7-plus-fotograf

iPhone 7 Plus 12 Megapiksel kameraları ile oldukça merak ediliyor. Kameraları diyoruz çünkü iPhone 7 Plus’ta birisi telefoto birisi ise geniş açılı olmak üzere arka kısmında iki adet kamera bulunuyor. Daha önce LG G5’te karşılaştığımız bu yenilik Apple tarafından da kullanılınca “Apple, LG’nin fikrini kullanıyor” gibi söylentiler de yayılmadı değil! Ayrıca LG’ye ek olarak iPhone 7 Plus ile 2x optik zoom da yapılabiliyor. Ön kamerasının da 7 megapiksel çözünürlüğe yükseltildiği iPhone 7 yine kamera konusunda oldukça iddialı olacağa benziyor! Peki sizler ilk iPhone 7 Plus fotoğraf örneklerini nası buldunuz? Fotoğrafların üzerine tıklayarak büyük boyutta inceleyebilirsiniz!