28.06.2017 18:23

Tinder Gold Paket Duyurusu Yapıldı

Tinder Gold adı verilen yeni bir paket duyuruldu. Tinder kullanıcılarını epey bir sevindirecek Tinder Gold paketinin detayları neler? İşte detaylar!

Teknolojinin beraberinde getirdiği en ilginç yeniliklerden biri olarak gösterebileceğimiz Tinder bir nevi çöpçatanlık uygulaması olarak bu alandan en ilginç uygulamalardan biri olarak değerlendiriliyor. Kullanıcıların çevrelerinde yer alan diğer abonelerle konuşmasını sağlayan bir arkadaşlık uygulaması olarak değerlendirebileceğimiz Tinder, ülkemizde de bir hayli sık kullanılan mobil uygulamalar arasında yer alıyor.

Ana temasıyla zaten dikkat çeken uygulamanın kullanıma göre farklı paketleri de bulunmakta. Servis ücretsiz olsa da kısıtlı özellikleri açmak için Plus ve Premium paketleri bulunan Tinder uygulamasının şimdi ise yeni bir paketi daha geliyor.

Tinder Gold Paket

Tinder Gold Geliyor

Sınırsız beğeni, konum değiştirme özelliği gibi birçok plus özelliği zaten kullanımda olan Tinder, artık Gold paket satışı da yapacak. Gold paket satışıyla beraber kullanıcılar kendilerini beğenenleri net bir şekilde görüntüleyebilecek. Tinder Gold paketini alacak olursanız size beğeni gönderen tüm kullanıcıları listeye bileceksiniz.

İlk olarak Arjantin ve Meksika bölgelerinde denenecek olan yeni sistemin, daha sonra tüm bölgelerde de Tinder Gold kullanımına izin vereceği belirtiliyor. Paketin detayları ve fiyatı konusunda ise net bir açıklama yapılmadı. Fiyatlar konusunda da kısa süre içerisinde bir açıklama yapılması gerekiyor.