24.11.2016 23:36

Trump, YouTube’a Yüklediği Video ile Şükran Günü’nü Kutladı!

Amerika’nın yeni başkanı D.Trump YouTube’a şükran gününü kutlayan mesaj içerikli bir video yükledi. İşte olaylı yeni başkanın yeni YouTube videosu!

Amerika’nın yeni başkanı Donald Trump vatandaşlarının Şükran Gününü kutlayan bir metin içeren videoyu YouTube’a yükledi. Vatandaşlar arasındaki güven bağlarını yeniden kurmak için çeşitli temennilerde bulunan mesajı ile Şükran Günü‘nü kutlayan yeni başkanın YouTube videosu tam 104 saniyeden oluşuyor. İşte Amerika’nın olaylı başkanı Trump’un kutlama videosu!

Donald Trump YouTube’u Aktif Olarak Kullanıyor!

Amerikan bayrağı önünde direkt olarak kameralara yapılan ve YouTube’da popüler videolar arasına girmeyi başaran konuşmada yeni başkan Trump şunlardan bahsediyor; “Ailelerimizi yetiştirdiğimiz, sevdiklerimizle yaşadığımız ve rüyalarımızı yaşadığımız bu anlamlı günde, bölünmeleri ve ötekileştirmeleri iyileştiren ortak bir ülke olarak hareket eden bir ülke olma dileğimle tüm vatandaşlarımızın Şükran gününü kutluyorum.”

Donald Trump’ın YouTube’da Yayınladığı Şükran Günü Videosu

Ayrıca başkanlık süresince yaşanan siyasi yarışın artık bittiğini ve bir arada hareket etmeleri gerektiklerini, Amerika’yı yeniden inşa etmeliyiz gibi mesajlar içeren YouTube videosu saatler içerisinde milyonluk izlenim sınırını aştı. Amerika hükümeti resmi kanallarından biri olan Transition 2017 kanalına yüklenen YouTube videosu toplamda 1.278.711 kadar izlenim aldı. Bakalım halkın büyük tepki taşıdığı yeni başkan Donald Trump bu konuşması ile kendini sevdirebilecek mi?