20.05.2016 20:10

Türk Telekom LG K8 Özellikleri Neler, Ne Zaman Çıkacak, Fiyatı Ne Kadar?

Türk Telekom LG K8 Ne Zaman Çıkacak? Türk Telekom LG K8’in Özellikleri Neler? Türk Telekom LG K8’in Fiyatı Ne Kadar? Türk Telekom LG K8’in tüm detayları.

Avea ile güçlerini birleştiren Türk Telekom teknoloji yatırımlarına devam ediyor. Mobil, TV ve Televizyonda kendini gösteren Türk Telekom firması, yeni telefonu LG K8’i kullanıcıları için satışa sundu. Gelin Türk Telekom LG K8’in özelliklerini beraber inceleyelim.

Türk Telekom LG K8 Özellikleri Neler, Ne Zaman Çıkacak, Fiyatı Ne Kadar?

Türk Telekom teknoloji devi Samsung, Apple, LG gibi firmaların yanında akıllı telefonlar için alternatif bir seçenek sunmaya devam ediyor. Bu anlayışta LG K8 modelini satışa sunan Türk Telekom, LG K8’de genel olarak plastik bir malzemeye yer vermiş. Bu malzemeye rağmen fiyatına oranla düşündüğümüzde LG K8’in arkasında yer alan desenli yapı şık bir görünüm yaratmış. LG K8, LG firmasının klasik olarak arkasına yerleştirdiği ses açma kapama tuşunu aynı şekilde arkasında bulunduruyor. LG K8 sistem gücünü 1.3 GHz hızında çalışan MediaTek MT6735 yonga setinden alıyor. 1.5 GB Ram kapasitesi olan LG K8’in depolama alanı ise 8GB.

Türk Telekom, LG K8 modelini 599 TL’den Türkiye’de satışa sunmuş durumda.

Kategoriler: İnceleme