11.08.2016 21:00

Türkiye’de Çok Bilinmeyen YouTube Kanalları: MysteryGuitarMan

Çok bilinmeyen YouTube kanalları serimize hoş geldiniz. Bugünkü konuğumuz: YouTube’da etkileyici bilim-kurgu kısa filmleri ile ün yapmış; MysteryGuitarMan!

YouTube o kadar büyük bir platform ki çok seveceğiniz bir içeriğe, sadece aratarak ulaşılamayacak kadar büyük bir derya. Özellikle bazı kategorilerdeki kanallara, Türkçe anahtar kelimeler ile YouTube’da ulaşılması pek mümkün değil. İşte burada biz devreye giriyoruz! Yeni başlattığımız YouTube serimizde Türkiye’de pek bilinmediğini düşündüğümüz, beğenimizi alan kanalları detaylı bir şekilde tanıtıp paylaşacağız. Öyleyse başlayalım! Karşınızda efsane bilim-kurgu konulu kısa filmlerin bulunduğu MysteryGuitarMan kanalı!

StopMotion’un YouTube’daki İlk Temsilcisi: MysteryGuitarMan!

Birazdan tanıyacağınız YouTube kanalı o kadar yaratıcı bir kişiye ait ki kendisi, 7 yıl önce yüklemiş olduğu video ile YouTube’daki ilk stopmotion örneğinin sahibi! Hani şuan çocukların YouTube’da deli gibi izlediği PlayDough videolarının çekim tekniği!

youtube-bilinmeyen-kanallar-

Üstelik bu YouTube kanalının özelliği bununla da sınırlı değil. Son yıllarda yaptığı prodüksiyonlu bilim-kurgu konulu kısa filmlerini, sinema salonunda izleseniz hiç yadırgamayacağınıza eminiz. Gerek senaryo gerek efekt gerekse konu seçimi olarak adeta mükemmel işler başaran YouTube kanalında, bazı kısa filmlerde Türkçe alt yazı desteği de var. Sözü çok fazla uzatmadan sizleri bu şahane YouTube kanalı ile baş başa bırakmak istiyoruz! İyi seyirler.

İşte Serimizin Açılışını Yapan YouTube Kanalındaki Favori Videomuz: