14.12.2016 18:26

Türkiye’nin 2016 Yılı Google Aramaları Belli Oldu!

Türkiye’nin 2016 yılı Google aramaları belli oldu. Aleyna Tilki ve Koray Avcı üst sıralarda yer alırken, 2016 yılında en çok aranan ne oldu işte cevabı!

Türkiye’nin 2016 yılı Google aramaları belli oldu. Çıkan raporlarda ilginç sonuçlar ile karşılaşılırken, Aleyna Tilki ve Koray Avcı gibi isimler 2016 yılında büyük bir çıkış gösteren isimler oldu. Bunların yanında Oya Aydoğan, Tarık Akan, Barış Arduç, Kemal Doğulu ve Neslihan Atagül’de en çok aranan isimler arasında yer aldı. Özellikle Aleyna Tilki ve Cevapsız Çınlama şarkısı, Tilki’nin videoları milyonlarca kez Türkiye kullanıcıları tarafından arandı ve ilgili platformlara ziyaretler gerçekleştirdi. Ünlü isimler arasında Google sıralamasında iş dünyasından ve spor dünyasından da isimler yer aldı. Buna göre Emre Mor, Muhammed Ali ve Mustafa Koç’ta bu yıl milyonlarca kez arandı.

2016 YILINDA EN ÇOK ARANAN DİZİ; EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ

ATV’de yayınlanan ve seyircileri ekran başına kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi 2016 yılında Google aramalarında da kendi alanında ki en iyisi oldu, buna göre milyonlarca aramayla birinci sırada yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ı sırasıyla, Kiralık Aşk, Aşk Laftan Anlamaz, Kara Sevda, Cesur Yürek, İçerde ve Kırgın Çiçekler izledi.