21.07.2018 14:58

Türkiye’nin En İyi Hasta Yatakları Hürriyet Medikal’de Üretiliyor

Ülkemizde çok sayıda hasta yatağı üretimi yapılmaktadır. Bu hasta yataklarının kaliteli olması oldukça önemlidir. Hasta yatakları sağlıklı ilgili bir ürün olduğu için kaliteli, konfor ve sağlam olması oldukça önemlidir. Felçli ya da yatağa bağlı hastaların tercih ettiği bir ürün hasta karyolası bu hastalar için oldukça gerekli olan bir üründür. Hareket etme özelliğine sahip olması, ortopedik olması, güvenliğe dikkat etmesi ve kaliteli olması gibi özellikleri bulunan hasta yatakları bu hastalar için oldukça fonksiyonlu ve kaliteli bir üründür. Ülkemizde son yıllarda tercih edilen bir hasta yatakları bu nedenle birçok firmanın bu alanda hizmet vermesine neden olmuştur.

Ülkemizdeki firmalardan bazıları kalitesiz hasta yatağı üretimi yapmaktadır. Kalitesiz yatakların hastanın iyileşme sürecine olumlu etki etmeyeceği gibi hastanızın daha da kötü duruma gelmesine yol açabilmektedir. Bu nedenle hasta yatağı satın alırken firmayı iyi bir şekilde kontrol etmenizi öneririz. Bazı firmalar ucuz fiyatlar sunarak ilginizi çekmeye çalışır. Ucuz fiyatlarla sunulan bu ürünler hastanızın sağlığı için etkili değildir. Çabuk bozulabilen bu yataklar daha sonra servis hizmeti almak istediğinizde size zorluk çıkarmaktadır. Çünkü bu tarz firmalar servis hizmeti vermeyerek sizi ve hastanızı mağdur edebilmektedir. Bu nedenle hasta yatağı satın alırken servis ve bakım garantili firmaları tercih etmenizi öneririz. Hürriyet Medikal olarak on yıl yedek parça garantili olarak hizmet vermektedir.

Firmamız hasta karyolası sektöründeki en eski ve en tecrübeli firmalardan biridir. Ülkemizdeki birçok medikal firma, hastaneler ürünlerini bizden almaktadır. Firmamız hem toptan hem de perakende olarak hizmet veren bir firmadır. Firmamız ülkemizdeki en kaliteli ve konforlu hasta yataklarının üretimini yapmaktadır. Firmamızın hasta yatakları kaliteli olduğu için yurt dışından birçok firmada bizim ürünlerimizi tercih etmektedir. Yataklarımız kaliteli olmasının yanı sıra uygun fiyatlarla da satışa sunulmaktadır. Birden çok modeli bulunan yataklarımızın her bütçeye uygun modelleri bulunur. Ev tipi, hastane tipi gibi hasta karyolası modelleri üreten firmamızın tüm yatakları elektrikle çalışır.  Kaliteli ve sağlam hasta yatakları için Hürriyet Medikal firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kategoriler: Diğer
Etiketler: