14.07.2016 23:03

Türkiye’nin İlk Pokemon GO Etkinliği Yarın Düzenlenecek!

Pokemon GO oyununun Türkiye'deki ilk etkinliği yarın düzenlenecek. İşte Pokemonların avlanacağı Pokemon GO etkinliği ile ilgili merak edilenler ve detaylar!

Sadece birkaç ülkede App Store ve Play Store üzerinden iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar için indirilmeye sunulan Pokemon GO oyunu ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Hızla popülerleşmeyi başaran Pokemon GO oyunu, şu anda birçok ülkede yayınlanmamış olmasına rağmen illegal yollarla kullanıcılar tarafından cihazlara yükleniyor.

Türkiye’deki İlk Pokemon Go Etkinliği Kanyon’da!

İstanbul‘un Şişli ilçesindeki Kanyon AVM, çok kısa bir sürede popülerleşmeyi başaran Pokemon GO oyununun ardından oyuncuları Pokemon avına davet etti.

kanyon-poke-party

Yarın düzenlenecek etkinklik için Kanyon AVM’nin bazı yerlerine Rhino Runner ortaklığıyla Lure Module yerleştirilecek. Pokemon GO oyuncuları Lure Module ile Pokemon bulma şanslarını 20 katına çıkaracaklar. Ayrıca Kanyon AVM’nin Facebook sayfası üzerinden paylaşılan gönderiyi etkinlik saatine kadar kendi Facebook profilinde paylaşan 10 kişiye, etkinlikte ise #KanyonPokeParty hastagi ile Instagram üzerinden gönderi paylaşan 10 kişiye sürpriz hediyeler verilecek. Katılımın ücretsiz olduğu Pokemon Avlama etkinliğinin bilgileri ise şu şekilde:

Saat: 18.00-20.00

Tarih: 15 Temmuz 2016 Cuma

Yer: Kanyon AVM Etkinlik Alanı