11.05.2018 21:58

Türkiye’nin Lider 3D Baskı Platformu Yayında

Bilgisayar ortamlarında özel olarak oluşturulmuş olan 3 boyutlu tasarımların katmanlı üretimler gerçekleştirmesi suretiyle çeşitli malzemelerin ham madde olarak değerlendirilmesi sonucu 3D yazıcılarda dizayn edilmesi işlemleri olarak karşımıza çıkan 3d baskı uygulamaları hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. 

Birçok Alanda Kullanıma Sunulan Tasarımlar

3dedi.com tarafından sunulan teknolojinin son harikası olan tasarımlar, eğitimden, sağlık alanına, endüstriyel üretimlerden, mutfak eşyalarına kadar ihtiyaç duyulan tüm alanlarda, en kaliteli malzemelerden elde edilerek uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulmaktadır. 3d baskı alanında Türkiye’de lider konumda bulunan firmamız, profesyonel ekiplerce son derece titiz çalışmalar sonucunda yüksek standartlarda tasarımlar gerçekleştirerek hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Sadece bunlarla sınırlı kalmayıp aksesuar çeşitleri, oyuncak türevleri hatta hobi meraklıları için özel olarak geliştirilen 3 boyutlu tasarımlar da kolaylıkla üretilerek kaliteli bir hizmet sağlanmaktadır.

İstenilen Niteliklerde Birebir Üretim

Sitemiz aracılığı ile tüm müşterilerin ihtiyaç duyduğu modellerin bilgisayar çizimleri ve fotoğrafları gönderilip teknik personel tarafından detaylı incelemelerden geçirilerek şirketimiz aracılığıyla 3D baskı hizmeti veren firmalara talep formu şeklinde gönderilerek en uygun fiyatlarda işlemler gerçekleştirilmektedir. Üstelik memnun kalınmadığı takdirde istenildiği zaman ücret iadesi sağlanarak müşteri memnuniyeti her şeyden önce tutulmaktadır. Bu noktada modelle ilgili üretime geçilmeden önce özel olarak renk seçimi, kullanılacak malzemenin ne cinsten ve hangi kullanım yapısında olacağı gibi talepler de büyük bir itina ile yerine getirilerek birebir üretimler ortaya çıkarılmaktadır. 

Bütün bu işlemler tamamlandıktan sonra firmalardan gelen tekliflerden dilenildiği seçilerek en uygun olanı değerlendirilebilmektedir. Kolay ödeme seçenekleri ile modelin çizimi istenilen standartlarda üretildikten sonra kapıya kadar teslimat gerçekleştirilerek son derece hızlı ve pratik çözümler ortaya konulmaktadır.

Yüksek Standartlarda Üretilmiş Yazıcı Çeşitleri

Ayrıca son teknoloji ürünü olan 3D yazıcı Sintertek Solidzer 450 Pro, Projet 660 Pro, Zortrak M200, Zaxe X1, Witbox gibi birbirinden farklı fonksiyonel özellikteki üç boyutlu yazıcılar düşük bütçelerle kolaylıkla temin edilebilmektedir. 

Siz de 3D dünyasına ilişkin ayrıcalıkları keşfetmek istiyorsanız, yapmanız gereken 3dedi.com web sitemizi ziyaret etmek ve kişiye özel indirimler ile kampanyaları takip ederek ihtiyaç duyulan tüm ürünleri uygun fiyatlarla kapınıza getirmek!

Kategoriler: Diğer
Etiketler: