25.10.2016 21:57

TWICE Grubu YouTube’da Rekor Kırıyor!

K-Pop müziğinin temsilcisi TWICE, YouTube'da rekordan rekora koşuyor. Yüklendikten sonra 10 saatte 1.8 milyon izlenim alan YouTube videosu zirveye oynuyor!

Tüm üyelerinin kız olduğu TWICE grubunun YouTube videosu 10 saatten kısa sürede YouTube’un izlenme rekorunu kırdı. 3. albümlerini mini albüm olarak çıkarttıkları TWICEcoaster: Lane 1 isimli albüm ile şimdiden 1.8 milyonluk izlenime ulaştı.“TT” isimli şarkıları Bugs, Monkey3, Genie, Melon gibi gerçek zamanlı müzik listelerinde birinci sırayı aldı.

TWICE Grubunun Videosu Youtube’da 9 saatte 1.8 milyon İzlenime Ulaştı!

TWICE grubunun “Cheer Up” ve “Like OOH-AHH” gibi şarkılarının yazarlığını üstlenen Black Eyed Pilseung, TT şarkısının da söz yazarlığını üstlenmiş bulunuyor. YouTube’da rekor kıran TWICE grubunun bu başarısı sadece Güney Kore’de kalmayıp ülke sınırlarını da aşmışa benziyor. TWICE grubu 24 Ekim’de çıkan albümleri için özel canlı performans gerçekleştirdiler. K-Pop grubu TWICE hayranlarına sürpriz olarak bireysel fotoğraf yayınladılar. Farklı lavanta temalı kıyafetleri ve saç şekilleri ile grup üyeleri kamera karşısına geçti.

twice-youtube-kpop

Geçtiğimiz akşam çıkış yapan grup üyelerinin her biri grup için neler yaptıklarını dile getirdi. Sahne ismi Jungyeon konuşmasında kısa saçları ve çocuksuluğu ile grubun büyük varlıklarından olduğunu dile getirdi. Tyuzu ise grup içinde maknae diye çağrıldığını ve bunun büyük bir şans olduğunu söyledi. 18 yaşında grubun üyesi Dahyun ise beyaz teni ile kendisini Tofu’ya ( japanya ve Çin’de soyadan yapılan yemek) benzettiğini belirtti. Duruşunun gruba büyük katkı sağladığını ve sakinliği ile ön plana çıktığını söyledi. Kızların en büyüğü Nayeon, cazibesinin görüntüsü olduğunu dile getirdi. Sana ise kendisi seksi bulurken aynı zaman da sevimli olduğunu söyledi. Jihyo ise grubun liderliğini üstlenirken Chaeyoung ise grubun tümünün kızlardan oluşmasının ve rap yapmasının önemli bir ayrıcalık olduğunu dile getirdi. Bakalım K-Pop müziğinin önemli temsilcilerinden olan TWICE grubu YouTube’un en çok izlenen ismi olmayı başarabilecek mi?