11.10.2017 14:56

Twitter Popüler Spor Tweetleri İçin Yeni Özelliğini Duyurdu

Twitter spor kullanıcıları için çıkardığı yeni özelliğini duyurdu. Twitter üzerinden duyurulan bu yeni özelliğin ismi Happennig Now olarak duyuruldu.

Twitter hesabından duyurulan habere göre Happening Now ismin verdikleri yeni özelliğini kullanıcılarına sundu. Buna rağmen tweetlerinizi hala düzenleyemeyeceğinizi sizlere hatırlatalım. Düzenleme özelliği içinde çalıştıklarını duyuran Twittter’ın bu özelliği ne zaman kullanıcılarına sunacağını bilmiyoruz. Twitter popüler spor karşılaşmalarını takip eden kullanıcıları için yaptığı yeni özelliği ile gönülleri fethetmeye devam ediyor. Twitter kullanıcıların ana ekranına spora özgü daha alakalı ve popüler tweetler düşürerek gündemden haberdar olmalarını sağlıyor.Ana ekranınıza düşen sporla alakalı tweete tıkladığınızda ayarlanan algoritmayla karşınıza sporla ilgili tweet listesi çıkacak. Bu sayede Twitter ekranınızda sporla ilgili gündemden rahatlıkla haberdar olabileceksiniz.

İlk olarak ABD’de Kullanıcılarına Sunulacak

Twitter’ın yaptığı duyuruyla yeni özellik Happening Now ismi ile Android ve IOS kullanıcıları için  ABD’de  kullanıma sunuldu.böyle bir algoritmanın yazılması sevindirici olurken neden sadece spor üzerine yapılmış olması Twitter kullanıcılarının tepkisini çekiyor. Aynı zamanda sporla ilgilenen Twitter kullanıcıları çıkan yeni özellik Happennig Now’dan fazlasıyla memnun olduklarını dile getiriyorlar.