14.01.2016 01:22

Twitter’da Takipçi Nasıl Kazanılır?

Twitter takipçi kazanma yöntemleri sıkça merak ediliyor. Twitter'da takipçi kazanma ile ilgili bu yöntemler ve Twitter takipçi kazanma siteleri bu yazımızda.

Twitter Takipçi Nasıl Kazanılır?

Twitter, günümüzde Facebook‘un ardından dünyanın en çok kullanılan sosyal ağı durumunda. Facebook’a kıyasla çok daha az özelliği olmasına rağmen sade arayüzü ve basit altyapısı ile çok daha güncel ve pratik bir sosyal ağ olan Twitter, tüm bu özelliklerine rağmen henüz Facebook’u tahtından edebilmiş değil. 1 milyardan fazla kullanıcısı ve aylık 300 milyon aktif kullanısı bulunan Twitter’daki kullanıcıların en çok merak ettiği soru ise “Twitter’da nasıl takipçi kazanırım?” sorusu oluyor. Bu soruya cevap vermek için bu yazımızda sizlere Twitter takipçi kazanma yöntemlerini anlatacağız. Öncelikle şunu belirtelim, Twitter‘da takipçi kazanma konusunda birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Biz sizin için bu yazımızda en yaygın olarak kullanılan ve kolaylıkla üstesinden gelebileceğiniz Twitter takipçi kazanma yöntemlerini derledik. İşte Twitter takipçi kazanma yöntemleri!

Hashtag Kullanarak Twitter Takipçi Kazanma

Tweet atarken mümkün olduğunda hashtag kullanımına ve gündemdeki hashtagleri kullanmaya özen gösterin. Örnek olarak aşağıdaki tweetimizi inceleyebilirsiniz.

twitter takipci arttirma

Takip Ederek Takipçi Kazanma

Twitter’da diğer sosyal medya platformlarında da olduğu gibi takip karşılığı geri takip eden birçok kullanıcı bulunmakta. Arama kısmına #takipedenitakipederim  yazıp, çıkan sonuçlardaki kişileri takip ederek hızlı bir şekilde takipçi kazanabilirsiniz.

Twitter Takipçi Kazanma Siteleri

Günümüzde en çok kullanılan ve sıkça tercih edilen, en kolay takipçi kazanma yöntemlerinden biridir. Bu yöntem sayesinde kolay bir şekilde Twitter takip kazanma işlemlerini halledebilirsiniz. Aşağıdaki tabloda Twitter takipçi kazanma sitelerini ve ne kadar takipçi kazandırdıklarını listeledik. Ancak bu Twitter takipçi kazanma sitelerinden kazanacağınız takipçilerin bir süre sonra takibi bırakma ihtimalleri de var bunu da unutmayın!

takipciyurdu.com Günlük 250 Takipçi
takipcibul.net Günlük 100 Takipçi
takipcilerdenizim.net Günlük 50 Takipçi
ayazca.com Günlük 60 Takipçi
takiple.com Günlük 50 Takipçi
takipcis.com Günlük 20 Takipçi
begenihizmeti.com/twitter Günlük 100 Takipçi

Kategoriler: Rehber