26.05.2017 20:23

Ücretsiz Rising Storm Müjdesi Geldi

Rising Storm oyununun ücretsiz sürümü yayınlandı. Rising Storm oyununu ücretsiz olarak almak için neler yapmak gerekli? Oyunu nasıl indirebiliriz.

Tripwire tarafından geliştirilen başarılı FPS oyunlarından biri olan Rising Storm, yayınlandığı andan bu yana en çok ilgi gören oyunlardan biri olmayı başardı. Aslında bir ek paket olarak yayınlanmasına rağmen daha sonra beğenilmesiyle başlı başına bir oyun hale getirilen Rising Storm serisi 2013 yılından bu yana geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı. Pasifik’te Amerika ve Japonya’nın ünlü savaşını konu edinen oyunda, Vietnam savaşına ilişkin birçok detayı da bulabiliyorsunuz. İkili çatışmaları ve aksiyon dolu yapısıyla sevilen oyunlardan biri olan Rising Storm serisinin 4 sene sonra yeniden gündeme gelmesinin nedeni ise oyunun ücretsiz olarak yayınlanması.

Rising Storm Ne Kadar Süre ve Nerede Ücretsiz?

Oyunun ücretsiz olduğu açıklaması Humble Bundle tarafından geldi. Rising Storm için açıklama yapan Humble Bundle, 24 saat geçerli olmak üzere oyunun tamamen ücretsiz olduğunu açıklandı. Steam kodu olarak ücretsiz verilecek oyunun 24 saat sonra ise yeniden 20 dolar olacağı da açıklandı. Humble Bundle üzerinden oyunu ücretsiz olarak almak için ise mutlaka hesap açmanız gerekli.

Rising Storm oyunu için hesap açtıktan sonra Humble platformuna giriyorsunuz. Ardından ise oyunun indirme bağlantısına tıklayıp sepetinize ekleme yapıyorsunuz. Bir satın alma işlemi gibi işlemi tamamladıktan sonra ise kayıt olduğunuz mail adresinize onay mesajı geliyor. Bu mesajın adresinde oyunun Steam kodu sunulmuş oluyor. Kodu alıp doğrudan Rising Storm oyununu Steam üzerinden aktifleştirebilirsiniz.