Üçüncü Apple Store’un Yeri Belli Oldu!

Apple, Türkiye’de üçüncü Apple Store’unu açmaya hazırlanıyor. Peki üçüncü Apple Store nerede olacak? İşte üçüncü Apple Store’un yeri ve tüm detayları!

4

Apple, 2014 yılında Türkiye’deki ilk Apple Store‘unu açmıştı. İstanbul’un Avrupa yakasındaki Zorlu Center’da yer alan ilk Apple Store‘dan sonra ikinci Apple Store ise Anadolu yakasındaki Akasya AVM içerisinde açılmıştı. Açıldıkları günden beri Türkiye’deki Apple kullanıcılarının ilgi odağı olmayı başaran Apple Store mağazalarında aşırı talep nedeniyle randevular çok ileri tarihlere veriliyor ve bazen randevu almak imkansız hale bile gelebiliyordu. Bunu gören Apple, yeni Apple Store‘unu yani Türkiye’nin üçüncü Apple Store‘unu açma kararı aldı.

İşte Türkiye’deki Üçüncü Apple Store’un Yeri ve Detayları!

Apple kullanıcılarının ihtiyaçlarının daha hızlı bir şekilde karşılanması için açılacak üçüncü Apple Store‘un yeri ise henüz inşaat halinde olan ve ikinci Apple Store gibi Anadolu yakasında yer alan Emaar Square olarak belirlendi. Ancak Emaar Square tarafından henüz üçüncü Apple Store ile ilgili bir açıklama gelmedi. Emaar Square inşaatının ise 2016 yılı içerisinde tamamlanması ve Apple Store‘da dahil birçok mağazayla birlikte hizmet vermesi bekleniyor.

emaar-square

 

Yabancı teknoloji basınında da yer alan Türkiye’nin üçüncü Apple Store‘unu ilk olarak Aralık ayında Apple‘ın kariyer sayfasında görmüştük.  Bakalım üçüncü Apple Store, Türkiye’deki Apple kullanıcılarının talep ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek mi?

Benzer içerikler Yazarın diğer gönderileri

 • harun

  Dünyada en çok İphone modellerini alan Türkeyedir. Tabiki Apple Store şube sayısını yükseltecek. Ama ben iphone telefonumu servise gönderdim pilini değiştirdiler eskisinden daha da kötü oldu. Servis ağında yeterli bilgi sahibi çalışan yok.

 • Anıl

  Üçüncü Apple Store açılınca bakalım bu randevu olayı da hafifleyecek mi. Geçen 2 ay önce randevu almaya çalıştım 4-5 gün, bir kere bile denk gelip de alamadım.

 • Oktay

  Dünyada en fazla kullanılan cep telefonu ve hayliyle Türkiyede oldukça fazla kullanımı mevcut. Yerinde bir karar olmuş yeni şubenin açılması en azından müşteriye daha iyi yanıt verebilirler.

 • Furkan Çelebi

  İlki zorlu centerda açıldı, ikincisi ne ara nerede açıldı hiç bilmiyorum ama üçüncüsünün açılması güzel olacak çünkü kimse randevu alamıyor diye duyuyorum herkesin bir sorunu var iyi olacak bu yeni yer.