28.11.2016 07:43

Ufo Saldırısı Trolü ve Atılan 10 Komik Tweet ( #UfoAttackToTurkey )

Gece saatlerinde İstanbul'da görünen ve Ufo sanılan nesneler dünya gündeminde dalga konusu oldu. İşte #UfoAttackToTurkey hashtag’inde atılan komik tweetler!

Twitter’da dünya gündemine kısa bir süre içerisinde oturan #UfoAttackToTurkey etiketinden sonra Beyaz Futbol programında da bu ufo meselesi gündeme gelince sosyal medya olayı dalgaya vurmakta gecikmedi. Ufo saldırısı başlığı altında açılan etiketin ise çok geçmeden bir kullanıcı tarafından trol amaçlı açıldığı ortaya çıkınca dalga geçen tweet’lere ünlü isimler de eklendi. İşte nur topu gibi trol’umuz #UfoAttackToTurkey etiketi ile atılan birbirinden komik tweetler!

Cem Yılmaz’dan #UfoAttackToTurkey Esprisi

Dün gece ilk kez @D4D4K isimli kullanıcıdan atılan Ufolar Türkiye’ye Saldırıyor trolü güldüren tweetlere neden oldu. Bunlardan en komiği, tahmin edebileceğiniz gibi ülkemizin en komik ismi olan Cem Yılmaz’dan geldi! İşte filmlerinde ufo ögelerini oldukça çok kullanan Cem Yılmaz’ın o esprisi!

cem-yilmaz-ufo

#UfoAttackToTurkey Etiketiyle Atılan Komik Tweetler

ufo ufo-saldiri ufo-saldirisi aykut-erdogdu-ufo tedas-ufo

Gün içerisinde #UfoAttackToTurkey adresinden atılacak birbirinden komik tweetleri okuyup neşelenmenizi şiddetle öneriyoruz! Bu arada Welkam tu Turkey sevgili uzaylı kardeşlerimiz 😀