01.06.2017 15:41

Ufuk Ergin Ozan Doğulu’nun Klibini Instagram’dan Paylaştı

Ozan Doğulu, yeni albüm çalışması için uzun bir süredir stüdyoda çalışmalarını sürdürüyor. Haziran ayının sonralarına doğru çıkacak olan albüm projesinde pek çok ünlü isim yer alıyor. İlk çıkış parçası olarak Demet Akalın ile çalışan Ozan Doğulu klip çekimleri içinde hazırlıklara

Ozan Doğulu, yeni albüm çalışması için uzun bir süredir stüdyoda çalışmalarını sürdürüyor. Haziran ayının sonralarına doğru çıkacak olan albüm projesinde pek çok ünlü isim yer alıyor. İlk çıkış parçası olarak Demet Akalın ile çalışan Ozan Doğulu klip çekimleri içinde hazırlıklara başlamış bulunuyor.

Haziran Sonuna Piyasalarda

https://www.instagram.com/p/BUxGyFohW6N/?taken-by=ufukergin

Ünlü popçu Demet Akalın, Ozan Doğulu’ya ‘Kulüp’ şarkısında eşlik ediyor. Şarkının sözlerini Ayşen Şimşekyay, bestesini Kemal Şimşekyay üstleniyor. Şarkının video klip yönetmenliğini ise Murat Küçük üstleniyor. Ozan Doğulu’nun menajeri Ufuk Ergin, video klipten bazı kesitleri Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor. Bomba bir klip ile yaza damga vuracağa benzeyen’ Kulüp’ şarkısı için hayranları şimdiden heyecanlanıyor. Sabırsızlıkla beklenen Demet Akalın- Ozan Doğulu şarkısının ne zaman müzik marketlerde yerini alacağı kesin olarak bilinmiyor. Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar ile herkesi merakta bırakan menajer Ufuk Ergin çıkış tarihi konusunda sessizliğini koruyor.

Kategoriler: Magazin