27.09.2016 23:26

Umut Eker’in Instagram Hesabındaki İlginç Paylaşımı

Umut Eker İnstagram'da ilginç paylaşımda bulundu. Buzdolabıyla çekilmiş fotoğrafını Instagram'da paylaşan Umut Eker, takipçilerinden de esprili yorumlar alıyor.

Bir zamanlar “Bu Tarz Benim” yarışmasının jüri koltuğunda da oturan modacı, stilist ve yönetmenlikte yapan Umut Eker, Instagram hesabından ilginç paylaşımı ile dikkat çekiyor. Selin Türkmen ile olan mutlu ilişkisine devam eden yakışıklı modacı, Instagram hesabından buzdolabının içinden çekilmiş fotoğrafını takipçileri ile de paylaştı. Fotoğrafı “buzdolabı ile flört ediyordu” sözleriyle espirili bir dille paylaşan Umut Eker, hayranlarından da esprili yorumlar almaya devam ediyor.

umut-eker-ilginc

Umut Eker Newyork’taki VIP Parti’de

Didem Soydan ile olan yakın arkadaşlığı ile de takdir edilen ünlü modacı yakın zamanda İrem Derici’nin “Dur Yavaş” şarkısının klibinin yönetmenliğini üstlenmişti.  İlk defa müzik yönetmenliği yapan Eker, klibin tüm stylingini de üstleniyor. Klipte 6 dansçı ve 16 oyuncu ile çalışan Umut Eker, ortaya harika bir iş çıkararak şarkı Youtube’da 15 milyon izlenime ulaştı. Vücudunda pek çok dövmesi ile genç kızların dikkatini çeken yakışıklı modacı, Instagram hesabından pek çok güzel yorum alıyor. En son Newyork’ta düzenlenen VIP partiye katılan Umut Eker, Selin Türkmen, Didem Soydan gibi pek çok ünlü magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı.