23.11.2016 07:29

Ünlü YouTube Yıldızı Vlog Çekmeye Ara Vereceğini Duyurdu!

YouTube’un en bilinen isimlerinden biri olan PewDiePie bir süreliğine YouTube’u bırakacağını duyurdu. İşte Felix’in YouTube’u bırakmasının sebebi!

47 milyondan daha fazla abonesi olan İsveçli YouTube yıldızı Felix ( namı diğer pewdiepie ) YouTube’a bir süreliğine ara vereceğini yayınladığı video ile duyurdu. Hayranlarının her şeyden önce geldiğini açıklamalarında belirten YouTube’un bir numaralı ismi PewDiePie’ın bir süreliğine Vlog yayınına ara vermesine neyin sebep olduğu oldukça merak edilen konular arasında. İşte YouTube’un yaramaz çocuğu Felix’in Vloglara ara vermesinin gerçek sebebi!

PewDiePie Bir Süreliğine YouTube’a Ara Veriyor

Ünlü YouTube yıldızının uzun süredir sürdürdüğü vlog serisine ara vermesine neden olan en büyük sebebin; YouTube Red için çektiği Scare PewDiePie serisi olduğu düşünülüyor. Hatırlarsanız, YouTube Red için yapılan bu projenin ilk sezonu oldukça başarılı sonuçlar getirince ikinci sezon onayı almıştı. YouTube’a, Scare PewDiePie serisinden dolayı ara veren Felix’in bu arayı ne kadar süre tutacağı da merak edilen konulardan. Ünlü YouTube yıldızının açıklamasına göre Felix, yaklaşık 1 haftalık aradan sonra Vlog yayınlarına devam edecek. Bakalım bu süreçte PewDiePie kanalının izlenimleri veya abonelerinde herhangi bir düşüş olacak mı?