19.10.2016 09:30

Vimeo, TV Yayınına Başladı!

YouTube’un atağından sonra profesyonellerin video platformu olan Vimeo da TV programlarını yayınlamaya başladı. İşte Vimeo’da yayınlanacak olan programlar!

Vimeo, Lionsgate ile yaptığı iş ortaklığından sonra bu defa da TV dizilerini ve şovlarını yayınlamaya karar verdi. Üstelik Vimeo’nun bu yayını 150 ülkede birden yapacağı düşünülüyor. YouTube’un TV programları ile atak yapacağını duyurmamızın üzerinden uzun süre geçmiş olmasına rağmen ilk atağın Vimeo’dan gelmesi oldukça şaşırtıcı karşılandı. İşte Vimeo’da yayınlanacak olan TV programları!

Profesyonellerin Tercihi Vimeo, TV Alanına Adım Attı!

vimeo-canli-yayin

Geçtiğimiz ay Vimeo’nun Lionsgate Entertainment ve STARZ ile iş birliği yaptığını duyurmasının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen, On Demand adında bir platform ile karşımıza çıkması oldukça şaşırttı. Orange İs New Black ve Mad Man gibi popüler dizilerinin yanı sıra film yayını da yapacak olan Vimeo, bu hareketiyle TV dünyasında ben de varım demiş oldu. Fiyatların oldukça değişkenlik gösterdiğini gördüğümüz Vimeo’nun yeni TV platformuna bu adresten ulaşıp platform üzeerinde fiyatları inceleyebilirsiniz. Fakat Technolat ekibi olarak bizler, Vimeo’nun yeni TV platformunda Netflix’te bulunan Türkçe alt yazı gibi herhangi bir alt yazı desteğinin olduğunu düşünmüyoruz.