27.05.2016 23:59

Vodafone Smart 7’nin Özellikleri Belli Oldu!

Vodafone’un yeni akıllı telefonu olacak Smart 7’nin bazı özellikleri duyuruldu. İşte Vodafone Smart 7 için duyurulan özellikler ve merak edilen detaylar!

Türkiye’de iletişim sektöründe büyük bir Pazar hakimiyeti bulunan Vodafone, kullanıcılarına ve alternatif akıllı telefon arayan müşterilerine yeni Vodafone Smart 7’nin özelliklerini duyurdu. Alt yapısına global çapta yatırımlar yapan ve teknoloji içinde ciddi bir finansman sağlayan Vodafone ailesinin yeni üyesi Smart 7’yi gelin yakından inceleyelim.


Vodafone Smart 7’nin Özellikleri Neler, Ne Zaman Çıkacak, Fiyatı Ne Kadar?

Vodafone yukarıda da belirttiğimiz gibi sadece bir GSM operatörü olmaktan çıkıyor ve ufkunu genişleterek Dijital Dönüşüm Vizyonu içerisinde herkese en uygun akıllı cihazları kendi marka bünyesi altında sunmayı hedefliyor. Bu anlamda ailenin yeni üyesi olan Vodafone Smart 7 şık görünümü ile dikkatleri üzerine çekiyor.

16 Megapiksel Arka 8 Megapiksel ön kamera çözünürlüğüne sahip Smart 7 otomatik odaklama ve 4K çözünürlüğü ile kullanıcılarına mükemmel bir deneyim yaşatacak. 5.5 İnç ekran büyüklüğüne sahip Smart 7’nin AMOLED ekran teknolojisini de üzerinde bulunduruyor. Quick Charge 3.0 teknoloji ile yarım saatte tamamen şarj olacak olan Vodafone Smart 7’nin depolama alanı ise 32 GB. 3GB Ram kapasitesi olan Smart 7 ayrıca Vodafone tarafından çalınmaya karşıda koruma altına alınacak. Önümüzdeki günlerde satışa çıkarılması beklenen Smart 7‘nin fiyatı ise 699 TL olacak.

Vodafone iletişim sektöründeki başarısını akıllı telefonlar arasında da Smart 7 ile gösterebilecek mi, bekleyip göreceğiz.