18.02.2016 09:36

VR Gözlüklerin Atası – Teknofakir

Teknofakir isimli programımız ile sizlere bir komedi arası verdiriyoruz. Teknofakir programının ilk bölümünde VR gözlüklerinin atası olan ürünü inceledik.

Technolat.com ailesi olarak yeni bir programa imza atıyoruz. Programımızın ismi ise Teknofakir olarak çoktan belirlendi. Teknofakir programında sizlere teknolojik ürünleri ve bazen de teknolojiyle hiç alakası olmayan ürünleri tiye alarak inceleyeceğiz. Teknofakir programının ana karakterleri olarak sizleri Dübel, Matkap ve Gaddar karşılayacak.

Teknofakir Programı İlk Bölümüyle Karşınızda!

Mazisi çok uzun olan ancak yoğunluk nedeni ile çekimine bir türlü fırsat bulamadığımız Teknofakir programının bugün  ilk videosunu yayınlıyoruz. Teknofakir‘in bu ilk videosunda birçok insanın aslında yakından tanıdığı ve hacdan gelen tanıdıklarının hediye olarak getirdiği bir ürünü inceleyeceğiz. Biz bu ürünü şu anda teknoloji gündemini meşgul eden sanal gerçeklik gözlüklerinin atası olarak isimlendiriyoruz.

Teknofakir programının ilk videosu olan bu bölümde sizleri yoğun teknoloji gündemi ve günlük yaşamın gölgesinde bırakarak bir komedi arası verdiriyoruz. Teknofakir ile ilgili bütün görüşlerinizi de ileterek Teknofakir‘in gelişmesine katkıda bulunmanızı da bekliyoruz.

İşte “VR Gözlüklerin Atası” ürünü için çektiğimiz ve biraz da amatörce olan Teknofakir‘in o inceleme videosu!

Kategoriler: İnceleme