07.10.2016 17:52

Westworld Dizisinin İkinci Bölümü Yayınlandı!

Son zamanların en popüler bilim kurgu dizisi olan Westworld dizisi o kadar çok merakla beklenmiş olacak ki ikinci bölümü iki gün önce yayınlandı!

Bilim kurgu dizisi yokluğunda karşımıza çıkan Westworld dizisi rekora doymuyor. Anthony Hopkins’in de kadroda yer aldığı son zamanların orijinal dizilerinden biri olan Westworld o kadar çok merakla beklenmiş olacak ki ikinci bölümü erken yayınlandı! HBO kanalının yapımcılığını üstlendiği içinde felsefik düşüncelerinde barındığını düşündüğümüz dizi efsane olma yolunda adım adım ilerliyor!

Westworld 2.Bölüm Yayınlandı!

HBO kanalı sabırsızlıkla beklenen dizinin 2.bölümünü erken yayınlayınca diziye hayran kalanlar sevinçle karşıladı. Henüz alt yazı çevirisinin çıkmamış olmasına rağmen ülkemizde de Westworld şimdiden fanatiklerini toplamış durumda. Kadrosunda çok sağlam isimlerinde bulunduğu dizide Anthony Hopkins ve Evan Rachel Wood gibi isimler göz dolduruyor. İlk bölümünün tam 3 milyon kişi tarafından izlendiği bilgisinin elimize ulaşmasından kısa bir süre sonra 2.bölümünün de erken yayınlanması şaşkınlık uyandırdı. Westworld’ün ikinci bölümünü HBO üyeleri sitesinden şu an izleyebiliyor. Kısa bir süre sonra Türkçe altyazı desteği ile bizlerle de buluşacak olan dizide bakalım 2.bölümünde neler olacak?