04.11.2016 03:35

WhatsApp ve Facebook Erişim Sorunu Yaşanıyor!

Şu an itibariyle WhatsApp, Skype ve Facebook platformlarına giriş yapılamıyor. Peki WhatsApp'taki erişim sorunun sebebi ne? İşte tüm bildiklerimiz!

Ülkemiz kullandığı saat dilimini değiştirdikten sonra yaşanan sorunların ardı arkası kesilmiyor. Şimdi de sosyal platformların yani WhatsApp,Facebook ve hatta Skype’ta bile erişim sorunu yaşanıyor. Bu gece saat 3’te başlayan erişim sorunu özellikle WhatsApp’ta büyük sorun oluşturdu. Peki tüm bu erişim sorunları neden yaşanıyor? Siber saldırımı var? Yoksa tüm sosyal medyada erişim engellendi mi? İşte tüm detaylar!

WhatsApp ve Skype’a Girmiyor, Facebook’a Ulaşılamıyor!

whatsapp

15 Temmuz gecesinden beri ne zaman sosyal platformlara erişemesek aklımıza kötü şeyler gelir oldu. Fakat şu anlık WhatsApp ve Facebook erişim sorunlarında bu hususta bir engelleme olduğunu söylemek doğru olmaz. Çünkü henüz erişim sorunu netlik kazanmadı. Ulaştığımız bazı kurumların bizlerle paylaştığı bilgilere göre teknik bir arıza olabilir. Bakalım yaşanan bu erişim sorunu ne zaman ortadan kalkacak. Şu an tüm internet iletişim ağı bloke olmuş durumda olduğu için büyük panik yaşanıyor. Umarız altından kötü bir durum çıkmaz ve sadece teknik bir problem vardır!