30.07.2016 16:56

WiFi Şifrelerini Öğrenmek için En Popüler Uygulama!

WiFi Map isimli uygulama WiFi şifrelerini öğrenmek için Android ve iOS kullanıcılarına çözüm sunuyor. İşte WiFi şifresi bulduran o uygulama ve detayları!

İnternet günümüzün en gerekli ihtiyaçlarından biri haline gelmiş durumda. İnsanlar her daim internette çevrimiçi olma arzuları ile kimi zaman WiFi ağı arayışına girebiliyorlar. Ziyaret ettiğimiz mekanların müşterilerine özel WiFi şifresini öğrenmek istediğimiz zaman genellikle o mekanın bir çalışanı ile iletişime geçeriz. Fakat artık buna gerek yok. WiFi Map uygulaması sayesinde mekanların WiFi şifrelerini öğrenmek çok kolay.

Mekanların WiFi şifresini öğrenmek konusunda en popüler uygulama da şu ana kadar WiFi Map uygulaması oldu. WiFi Map uygulamasına alternatif olarak mağazada birçok uygulama yer alıyor. Fakat diğer uygulamalar WiFi Map kadar geniş bir veritabanına sahip değil.

WiFi Şifresi Nasıl Öğrenilir?

Uygulama ile WiFi şifresini öğrenmek çok kolay bir hale geliyor. WiFi Map uygulaması ile bulunduğunuz yerdeki ve çevrenizdeki mekanların WiFi şifrelerini öğrenebilirsiniz. WiFi Map uygulaması hem Android hem de iOS kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulan bir mobil uygulama. Henüz Windows Phone ya da bir diğer adıyla Windows Mobile için desteği yok.

WiFi Map uygulaması ücretsiz sürümü Pro sürümüne göre bazı kısıtlamalar ile geliyor. Fakat bu kısıtlamalar genellikle takılmayacağınız sınırlardan oluşuyor. Yani WiFi Map uygulamasını ücretsiz versiyonu sayesinde bulunduğunuz mekan ve yakın çevrenizdeki mekanların WiFi ağlarını görebilir, şifrelerini öğrenebilirsiniz. Ücretsiz sürümün en büyük avantajı daha geniş bir alanı görebiliyor olmanız.

Eğer siz de mekanların WiFi şifresini nasıl öğrenirim diyenlerdenseniz WiFi Map Android ve iOS uygulamasını indirebilirsiniz.