19.04.2016 22:59

World of Warcraft: Legion Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Oyun severlerin merakla beklediği World of Warcraft: Legion oyununun çıkış tarihi belli oldu. İşe World of Warcraft: Legion çıkış tarihi, fiyatı ve detayları!

Blizzard’ın geliştiricisi olduğu World of Warcraft: Legion oyununun merakla beklene çıkış tarihi belli oldu. World of Warcraft: Legion çıkış tarihi 30 Ağustos olarak belirlendi. Peki World of Warcraft: Legion oyunu ile gelecek yenilikler ve World of Warcraft: Legion fiyatı ne kadar olacak?

World of Warcraft: Legion Yenilikleri Neler?

Dumon Hunter isimli yeni bir karakter sınıfıta ortaya çıkmış durumda. Buna erkenden sahip olmak istiyorsanız pakete ön sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında daha önce Gamescon fuarında tanıtılan,  The Broken Isles adlı bölgeyi  de oyuna ekleyecekler. Seviye sınırı ise 110 olarak belirlenmiş olacak. Ayrıca oyuna yeni zindanlar ve çeşitli silah türleri de ağustos ayında çıkacak olan eklenti ile beraber gelecektir.

World of Warcraft: Legion Fiyatı Ne Kadar Olacak?

World of Warcraft: Legion standart versiyonu 50 dolar olarak belirlenmiş durumda. Fakat Blizzard’ın diğer oyunlarınada sahip olmak isteyenler Deluxe paketini seçerek diğer oyunları da indirimli olarak sahip olabilirler. Bunun fiyatı ise 70 dolar. Deluxe paketini seçen arkadaşların doğrudan seviyeleri 100 olarak belirlenecek.

Bakalım artık merakla beklenen World of Warcraft: Legion oyunu beğeni toplayıp beklentileri karşılayabilecek mi?