18.09.2017 21:07

Xiaomi Chiron Hakkında İlk Bilgiler Ortaya Çıktı

Xiaomi Chiron akıllı telefonları için yeni bilgiler ortaya çıktı. Xiaomi Chiron nasıl bir telefon? İlk detayları belli oldu mu? İşte yeni bilgiler!

Xiaomi Chiron

Akıllı telefonların en çok aranan markalarından biri haline gelmeye başlayan Xiaomi, geçtiğimiz günlerde yeni akıllı telefonlarının tanıtımını gerçekleştirdi. Marka tarafından yapılan tanıtımla beraber Mi Mix 2 akıllı telefonlarının çerçevesiz tasarımlarıyla ortaya çıktığını gördük. Daha başarılı ve daha iyi tasarıma sahip olan bir seriyi sunduktan sonra, markanın bir sonraki adımının da Xiaomi Chiron adı verilen yeni bir model olduğu belirtildi. Doğrudan Xiaomi tarafından gelmeyen bilgiler GeekBench test sonuçlarıyla da doğrulanmış oldu. Peki, Xiaomi Chiron nasıl bir model olacak?

Xiaomi Chiron İddialı Bir Akıllı Telefon Olarak Geliyor

Geekbench test sonuçlarını değerlendirecek olursak, Xiaomi Chiron modeli iddialı ürünlerden biri olacak. Seride Snapdragon 835 serisi işlemcilere yer verildiğini göreceğiz. Snapdragon 835 işlemcilerinin yanı sıra 6 GB RAM bellek miktarı ve 256 GB depolama alanı gibi eklentilerin de öne çıkacağı görülüyor. Tek arka kamera ve tek ön kamera kullanacağı iddia edilen Xiaomi Chiron, tasarım konusunda tam bir sır model olarak dikkat çekiyor.

Xiaomi Chiron

Söz konusu Xiaomi olunca, en az teknik özellikler kadar tasarımında merak edildiğini biliyoruz. Markanın bu noktada kullanıcıları ne zaman bilgilendireceği merakla bekleniyor. Fakat ekran boyutunun 5.6 inç gibi standart ekran serisinin dışında olacağını düşünecek olursak, Xiaomi Chiron yine ilgi çeken bir tasarımla gelecek. Telefonun tanıtım tarihi ve detayları konusunda bilgilendirme yapıldığında yazımızı güncelleyeceğiz.