13.12.2016 22:06

Xiaomi Mi 5c Özellikleri Bir Alışveriş Sitesinde Görüldü!

Xiaomi Mi 5c ile ilgili bilgiler bir alışveriş sitesi sayesinde ortaya çıktı. İşte Xiaomi Mi 5c'nin özellikleri ve diğer merak edilen detayları!

Merakla beklenen Xiaomi Mi 5c modeli ile ilgili detaylar bir yanlışlıkla da olsa gün yüzüne çıktı. Xiaomi Mi 5c’in yanlışlıkla bir alışveriş sitesinde satışa çıkmasını takiben, cihazın teknik özellikleri de öğrenilmiş oldu. İşte Xiamoi Mi 5c ile ilgili detaylar!

Xiaomi Mi 5c, Tmall’ın Satış Listesine Eklendi!

Çinli akıllı telefon üreticilerinden biri olan Xiaomi’nin Meri adıyla bilinen Mi 5c’nin uzun süren sessizliği, telefonun Tmall alışveriş sitesinde satış listesine eklenmesi ile bozuldu. Firmanın; Xiaomi Mi 4c modelinden sonraki yeni ürünü olan Mi 5c, pek çok özelliği içinde barındırıyor. Xiaomi Mi 5c, eski plastik kasa görünümünü, metal gövde ile değiştirmiş durumda. 8 çekirdekli işlemciden oluşan cihaz 2.2 GHz hızında. Xiaomi Mi 5c kullanıcılarına ayrıca 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama hafızası sunuyor.

Aralık ayı içinde detayları netleşecek olan Xiaomi Mi 5c’nin ürün tanıtım tarihi henüz netleşmiş değil. İşlem gücü, veri depolama kapasitesi ve hız özellikleri ile beklentileri karşılayacak gibi görünen Mi 5c’nin, kullanıcılarına, MIUI 8 arayüzü ve Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle sunacağı tahmin ediliyor. Full HD çözünürlüğe sahip ekranı ile dikkatleri üzerine çeken Xiaomi Mi 5c ile ilgili yeni gelişmeleri yakın zamanda öğrenebileceğiz.