18.06.2017 23:15

Xiaomi Mi 6 Plus için Net Görseller Paylaşıldı

Xiaomi Mi 6 Plus serisi için yeni görseller ortaya çıkmaya başladı. Xiaomi Mi 6 Plus modeli ne zaman gelecek? Farkları neler olacak? işte detaylar.

Xiaomi Mi 6 serisi kısa süre önce ülkemizde de satışa sunuldu. Çok kısa bir süre önce piyasaya sürülen Xiaomi Mi 6 serisi satışa çıkmış olsa da Xiaomi Mi 6 Plus modeli bir türlü çıkış yapmadı. Aslında markanın kesin olarak sunması beklenen yeni modellerinden biri olan Xiaomi Mi 6 Plus serisinin geçtiğimiz ay çıkış yapacağı düşünülüyordu. Bir türlü gelmeyen yeni seri akıllı telefonların sonunda yeni görselleri gelmeye başladı. Xiaomi Mi 6 Plus serisine ait olduğu iddia edilen yeni görsellerle beraber beklenen telefon özellikleri de açıklandı.

Xiaomi Mi 6 Plus Nasıl Bir Seri Olacak?

Xiaomi Mi 6 Plus modelinin ekran boyutunun daha yüksek olacağı düşünülüyor. 5.7 inç veya daha geniş bir ekran boyutuna sahip olması beklenen Xiaomi Mi 6 Plus akıllı telefonlarının, teknik kısımda 6 GB RAM bellek ve yine Xiaomi Mi 6 özelliklerine sahip olacağı belirtiliyor.

Xiaomi Mi 6 Plus

Xiaomi Mi 6 Plus serisinin görselleri ve özellikleri ortaya çıksa da yeni serinin ne zaman geleceği ise hala belli değil. Bu konuda da açıklamaları beklemek gerekecek.

Daha önce Xiaomi Mi 6 Plus  için paylaşılan görsel;

Xiaomi Mi 6 Plus