02.09.2017 23:25

Xiaomi Mi Mix 2 Ön Paneli İddiaları Doğruladı

Xiaomi Mi Mix 2 akıllı telefonlarının ön panelleri olduğu iddia edilen görseller paylaşıldı. Xiaomi Mi Mix 2 nasıl bir tasarıma sahip olacak?

Çerçevesiz akıllı telefon teknolojisinde son nokta olması beklenen Xiaomi Mi Mix 2’in, tanıtım tarihi kısa süre önce açıklanmıştı. Tasarım iddiası nedeniyle adı duyurulduğu ilk andan bu yana merakla beklenen Xiaomi Mi Mix 2, tanıtım tarihi açıklamasından sonra ise detay haberlerle gündem olmaya devam ediyor.

Telefonların sistem özellikleri bir yana tasarım özellikleri konusuna hemen her yeni iddia sadece kullanıcıların değil diğer markalarında ilgisini çekiyor. Tüm bunlarla beraber iddialara bugün bir yenisi daha eklendi. Bu kez Xiaomi Mi Mix 2 telefonlarının çerçevesiz ön panellerinin görseller ortaya çıktı.

Xiaomi Mi Mix 2 Ön Paneli Nasıl Olacak?

Xiaomi Mi Mix 2 akıllı telefonların ön paneline ait olduğu belirtilen görsellere göre, telefonlar iddia edildiği gibi neredeyse çerçevesiz bir tasarıma sahip olacak. Ön panelde yer alacak çerçevesiz yapının, tüm kasayı nasıl etkileyeceği konusunda ise bilgi yok.

Xiaomi Mi Mix 2

Snapdragon 835 işlemci, 6 GB RAM bellek miktarı gibi oldukça yüksek özelliklere sahip olması ve görsellerde olduğu gibi tamamen ekran panelinden oluşması ise Xiaomi Mi Mix 2 akıllı telefonlarının epey bir tercih edileceğini gösteriyor. Detayları ve tüm cevapları 11 Eylül’de yapılacak tanıtımla beraber öğreneceğiz.