01.07.2016 16:52

Xiaomi’nin Yeni Notebook Görüntüleri Ortaya Çıktı

Xiaomi'nin 2016 yılının ikinci çeyreğinde duyuracağı Notebook modelinin yeni görselleri internete sızdırıldı. İşte sızan görseller ve teknik özellikler.

2016 yılında atak yapmak isteyen Xiaomi firması pek çok teknoloji alanında ürün çıkartma yarışına girmiş durumda. 2016 yılının ikinci çeyreğinde Notebook üretimi de yapmasını beklediğimiz firmadan konu hakkında bir türlü beklenen açıklama gelmemekteydi. Durum böyle olunca Xiaomi’nin Notebook çıkartma ümitleri kesilmişti. Fakat bugün yeni görseller ortaya çıktı. Görünen o ki Xiaomi firması yeni Notebook üretimine devam ediyor fakat konu hakkında açıklama yapmayarak bilgilerin gizli kalmasını istiyor. Ancak başarılı olamadı çünkü ilk sızıntı görüntüler internette paylaşıldı.

Yeni Görüntüler İnternete Sızdırıldı

Xiaomi firmasının ürettiği Notebook‘un görüntüleri ortaya çıktı. Resimlere bakıldığında akla ilk logo tasarımının değişip değişmediği geliyor. Sanırız Xiaomi yeni Notebook modelinin logosunda bazı değişiklikler yapmaya karar vermiş. Yeni tasarım ile piyasaya çıkacak olan Notebook modelinin  12.5, 13.3 ve 15.6 inç ekran boyutları ile piyasaya çıkması bekleniyor. Cihaz hakkında teknik özellikler konusunda henüz sızma bir bilgi yok. Fakat yapılan yorumlara göre Xiaomi satış fiyatlarını biraz yüksek tutacak gibi görünüyor. Tabi konu hakkında her hangi bir açıklama yok çünkü Xiaomi’nin CEO’su olan Lei Jun yaptığı açıklama ile cihaz hakkında açıklama yapmanın henüz erken olduğunu belirtmişti.