11.09.2016 21:28

Yalın Yeni Albümünün İlk Konserini Instagram’dan Duyurdu!

Yeni albümü Bayıla Bayıla'nın ilk konserini 6 Ekim'de yapacak olan Yalın heyecanını, kavuşmaya az kaldı notunu düşerek Instagram'dan paylaştı!

4 yıldır albüm çıkartmayan Yalın 2 Eylül’de çıkarttığı “Bayıla Bayıla” albümünün ilk konserini Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda yapacağını Instagram’dan duyurdu. Bu haberi Instagram’dan paylaşarak hayranlarını sevindiren Yalın, 6 Ekim’de müzikseverleri ile buluşacak.  “Bayıla Bayıla” albümünü özel yapan klarnet, bağlama gibi pek çok enstrümanın tek bir albümde buluşmuş olması düşünülüyor. Albümün çıkış parçası olan “Tatlıyla Balla”şarkısına klip çekecek olan Yalın, albümü “umutsuz bir anda hepimize umut olsun diye yaptım” açıklamasında bulunmaktan da geri kalmadı!

Yalın’dan Kaz Dağları’nda Klip

Kavuşmaya az kaldı!!! #6ekim #bayilabayila #harbiyeacikhava

Yalın (@yalinonline) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


Klip çekimini Kaz Dağları’nda yapacak olan Yalın bir ilke daha imza atıyor. “Tatlıyla Balla” şarkısına çekilecek olan klip, Kaz Dağları’nda çekilmiş ilk klip olma özelliğini taşıyacak. Sözleri Yalın’a ait olan “Tatlıyla Balla” şarkısının bestesini Yalın ve Özgen Akçetin üstlenmiş.  Her yıl Cornetto dondurma reklamları sponsorluğunda şarkı söyleyen Yalın’ı bu yıl televizyonlarda görememiştik.  Hatta pek çok kişi tarafından esprili bir dille eleştirilen Yalın’ın bu yıl reklam şarkısı yapmamış olmasının sebebi de bu gelişme ile ortaya çıkmış oldu. 3 senedir Cornetto reklamları için şarkı yapan Yalın bu sene “Bayıla Bayıla” albümüyle gümbür gümbür geleceğe benziyor!