28.05.2017 02:49

Yalın’ın Yeni Şarkısı Youtube’da

Yalın, Geçen sene eylül ayında çıkardığı ‘Bayıla Bayıla’ albümü ile hayranlarına uzun bir aradan sonra merhaba demişti. Yalın, yeni şarkısına klip de çekti.

Yalın’ın ’ Bayıla Bayıla’ albümünde yer alan ‘Kaderde Ne Söylüyorsa’ isimli şarkıya çektiği klip, geçtiğimiz gün Netd aracılığıyla Youtube’da yerini aldı. Sözü ve müziği Yalın’a ait olan şarkının klip yönetmenliğini Murad Küçük üstleniyor. Youtube’da  1 gün içerinde 500 binden fazla izlenime ulaşan şarkı, Yalın’ın hayranları tarafından beğeni topluyor.’ Kader Ne Söylüyorsa’ şarkısının fotoğraflarını ve video klibini Instagram hesabından da paylaşan Yalın hayranlarından büyük destek görüyor. Naifliği ve başarısıyla hep takdir edilen yalının ‘Kader Ne Söylüyorsa’ şarkısı yaza damga vuracağa benziyor.

Yalın’ın Müzik Serüveni

‘Zalim’ şarkısı ile piyasaya atılan Yalın yaptığı şarkıları ile her daim başarısını koruyor. 2004 yılında ‘Ellerine Sağlık’ albümü ile müzik piyasasına damga vuran şarkıcıları arasında yer aldı. Başarılı sanatçı Yalın, geçtiğimiz senelerde bir dondurma firmasının müziklerini yapması ile hayranları tarafından eleştirilse de çizgisini her zaman korumaya devam ediyor.

Kategoriler: Magazin