27.09.2016 23:01

Yasemin Özilhan’ın Instagram’da Gün Batımı Paylaşımı

Eski oyuncu Yasemin Özilhan'ın Instagram'da ki gün batımı paylaşımı binlerce beğeni alıyor. Yasemin Özilhan'ın Instagram paylaşımı haberimizde yer alıyor.

Bir dönemler dizilerin aranan ismi Yasemin Özilhan şimdilerde cemiyet hayatıyla adından söz ettiriyor. Giyimi ve fit vücudu ile dikkat çeken güzel oyuncu İzzet Özilhan ile evlendikten sonra dizi sektöründen elini ayağını çekmişti. Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar hayranları tarafından yorum ve beğeni yağmuruna tutuluyor. Son zamanlarda zayıflığı ile dikkat çeken hayranlarından kilo al tavsiyesi de geliyor.

yasemin-özilhan-günbatımı

Yasemin Özilhan’ın Mutlu Evliliği

Instagram’da da oldukça popüler olan Yasemin Özilhan, çocuk sahibi olmasına rağmen kilosuna her daim dikkat ediyor ve spor yapmaktan vazgeçmiyor. İzzet Özilhan’dan 2 kızı bulunan Yasemin Özilhan, yediklerine de dikkat ettiğini Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ile takipçilerine gösteriyor. Son paylaştığı fotoğrafta ise gün batımı fotoğrafı paylaşan Yasemin Özilhan “Bu nasıl bir gün batım, önümü zor gördüm” diyerek çektiği kareyi takipçilerine de gösterdi.Dizi setlerinde bulunmamasına rağmen yaptıkları ile takdir edilen ve her zaman konuşulan güzel oyuncu tarzı ile de hayranları tarafından beğeniliyor. Bunun yanı sıra olumsuz yorumlarda alan Yasemin Özilhan, bu tarz söylemlere pek takılmıyor. Çocukları ve eşi ile mutlu evliliği 5 yıldır devam ediyor.