27.06.2017 15:48

Yeni Asus Zenfone 4 Modelleri Görüldü

Zenfone 4 serisi için 6 yeni model geleceği belirtiliyor. Zenfone 4 serilerine eklenecek olan yeni modelleri hangileri? ÖZellikleri neler?

Asus, akıllı telefon modelleriyle bu alanda en geniş seçim yelpazesini sunan firmalardan biri olarak biliniyor. Zenfone serileriyle bu alanda kendisini gösteren markanın şimdilerde ise yeni Zenfone 4 serileri üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Zenfone forumlarında ortaya çıkan bilgilere göre Asus yeni Zenfone 4 modelleri üzerinde çalışıyor.

Üstelik bu kez tam 6 yeni model kullanıcılara sunulacak. Zenfone 4 Max, Pro, Selfie olarak değerlendirilecek olan ilk 3 model isimleriyle beraber ortaya çıkmış olsa da geri kalan 3 model içinde kesin bir isim ortaya çıkmadı.

Asus Zenfone 4

Zenfone 4 Modellerinin Özellikleri Neler Olacak?

Sadece yeni serilerin adları değil bunun yanında yeni seri serilerin birtakım özellikleri de ortaya çıktı. Zenfone 4 Selfie modeli olarak adlandırılan yeni modelin özelliklerinin ortaya çıktığını gördük. GFXBench testlerine göre bu seride Snapdragon 625 serisi işlemciler kullanılacak. 2.0 GHz hız sunacak olan işlemcilerin yanı sıra 4 GB RAM bellek kullandığı da görülen modelin, ekran kısmında ise 5.5 inç kullanımı yapıldığı görülüyor.

Asus Zenfone 4

Full HD çözünürlük sunduğu görülen akıllı telefonun 16 MP arka ve 12 MP ön kamera kullanacağı görülüyor. Diğer modellerinde benzer özelliklerde olacağı bilgisi de var. Zenfone 4 Pro ve Zenfone 4 Max modellerinde de sadece ufak farklılıkların yer alacağı, sistemsel olarak çok büyük farklar sunulmayacağı bilgisi var. Bunun dışında bir detay ise paylaşılmış değil. Bakalım söz konusu akıllı telefon modelleri için ne zaman doğrulama gelecek.