17.06.2016 04:11

Yeni Audi A5 Türkiye’ye Getirildi!

Audi, kendi ülkesi Almanya’dan sonra Yeni A5’in prömiyerini sadece İstanbul’da yaptı. İşte Audi'nin yeni üyesi, Yeni Audi A5 ile ilgili merak edilen detaylar!

Volkswagen grubunun bir markası olarak global anlamda marka değerini oturtmuş olan Audi, Yeni Audi A5’i memleketi Almanya’dan sonra sadece Türkiye’ye getirdi. Gelin yıllık 95 milyar dolarlık gelir elde eden Audi’yi ve ailenin hırslısı Yeni Audi A5’e bir göz atalım.

Yeni Audi A5 Geliyor!

İstinye Park’ta hizmete açılan Audi City’e Yeni Audi A5 getirildi, böylece A5 Almanya dışında sadece Türkiye’de beğeniye sunulmuş oldu. Audi Pazarlama Müdürü Mustafa Uluer, Türkiye’nin ve İstanbul’un teknoloji ile olan adaptasyonları noktasında çok önemli bir pazar oluşturduğunu belirtirken, Yeni Audi A5 hakkında ince detaylar verdi. Yeni Audi A5’de ön çizgilerin değiştirildiğini ve artık daha sportif bir görüntü kazandığını söyleyen Uluer, motor bölümünde yelpazelerin değiştiğini belirtti. Standart paketlerde artık Led lambalar, 4 yönlü bel desteği ve yanlış yakıt doldurma konusu gibi özelliklerinde olduğu söyleyen Uluer, tüm vatandaşların Yeni Audi A5 ile tanışması için plazalarına beklediklerini ifade etti.