03.10.2016 21:01

Yeni Batman Filmi; The Batman Olabilir!

Geçtiğimiz Batman filminde baş rol oynayan ve filmin yönetmenliğini yapan Ben Affleck’in sözlerine göre sıradaki Batman filminin adı The Batman olabilir!

Geçtiğimiz yılın en iddialı ve başarılı filmlerinden olan Batman v Superman: Dawn of Justice filminin devam serisi niteliğindeki sıradaki filminin adı belli olmuş olabilir. Son Batman filmindeki oyunculuk başarısının yanı sıra yönetmenlik yanını da kanıtlayan Ben Affleck, yeni Batman filminin isminin The Batman olabileceğini duyurdu! İşte herkesin merakla beklediği yeni Batman filmi hakkında diğer detaylar!

Yeni Batman Filmi Geliyor!

Batman’i oynayacak kişinin Christian Bale yerine Ben Affleck olacağının açıklandığı günlerde oldukça tepki alan ünlü oyuncu yakaladığı başarıyı ikinci film ile devam ettirmek istiyor. Senaryo çalışmalarının devam ettiğini ve oldukça iyi gittiğini belirten yeni Bruce Wayne’miz Affleck, yönetmen yönünü tekrar kullanacağı sıradaki Batman filminin ismini açıkladı. Daha önceki yönettiği The Town, Argo gibi filmlerde hem eleştirel yorumlar hem de olumlu yorumlar alan ünlü oyuncu Batman ile güzel çıkış yakalamıştı. Yeni Batman filminin isminin The Batman olacağını duyurmakla yetinmeyen oyuncu/yönetmen Affleck, filmdeki ana kötü karakterin kim olacağını da duyurdu. Gişe tarihi henüz belli olmayan, isminin The Batman olacağı düşünülen yeni Batman filmindeki kötü karakter Deathstroke olacak!