24.06.2017 12:56

Yeni Bir Instagram Hikayesi Güncellemesi Geliyor

Instagram Hikayesi için yeni bir güncelleme yolda. Instagram Hikayesi özelliği artık favori kullanıcılar arasında kullanılabilecek. İşte detaylar!

Sosyal medyanın lider uygulamalarından biri haline gelen Instagram, güncellemelerine son sürat devam ediyor. Son olarak canlı yayın kayıt özelliğini duyuran uygulama şimdi ise Instagram Hikayesi için yeni bir güncelleme yayınlayacağını duyurdu. Instagram tarafından yapılan duyuruyla beraber Instagram Hikayesi özelliğini çok daha kullanışlı hale getirecek ve kullanıcı aktifliğini öne çıkaracak bir güncellemenin hazırlıklarına başladı.

Instagram Hikayesi Güncellemesi

Yeni güncellemenin özelliklerine geçelim. Instagram Hikayesi güncellemesiyle beraber kullanıcılar Instagram hikayelerini favori arkadaşlarıyla anında paylaşabilecek. Instagram Hikayesi paylaşımlarınızı oluşturulacak olan favori listesinden paylaşabileceksiniz.

Favori kullanıcılara ulaştırılacak olan paylaşımlar doğrudan listeden seçebileceğiniz kullanıcılara aktarılacak. Bu şekilde Instagram Hikayesi üzerinden hem kullanıcıların anında hikayelerini diğer takipçilerine ulaştırmaları sağlanacak hem de kullanıcıların birbirleriyle iletişimleri arttırılmış olacak.

Instagram Hikayesi

Ayrıca artık favoriler bölümü de oluşturmak mümkün olacak. Instagram favoriler listesine ise kullanıcı ekleyip çıkarmak mümkün olacak. Bunun için sadece favori kullanıcılarınızı listenize eklemeniz yeterli. Ayrıca Instagram Hikayesi paylaşımlarını doğrudan bu listede yer alan tüm kullanıcılara aktarmanız mümkün olacak. Yeni güncellemenin ne zaman yayınlanacağı konusunda ise henüz net bilgiler verilmiş değil.