13.06.2017 00:41

Yeni Korsan Oyunu Skull and Bones Duyuruldu

Skull and Bones oyunu E3 2017 Ubisoft etkinliğinde duyuruldu. Korsan oyunu olarak efsaneye dönüşecek olan Skull and Bones için ilk detaylar ve videolar!

E3 2017 konferansı devam ediyor. Bugün etkinliğe damga vuran firmalardan birisi de Ubisoft oldu. Beklenen birçok serinin devam serilerini tanıtan Ubisoft, bunun yanında yeni oyunlarını da duyurdu. Firmanın sunduğu yeni oyunlardan birisi de Skull and Bones. Çok sık görmediğimiz korsan oyunları kategorisine gelen yeni oyunun paylaşılan ilk videoları ise ne kadar iddialı bir yapımın geldiğini kanıtlamış oldu. Skull and Bones için yayınlanan tanıtım videolarının yanı sıra oyunun çoklu oyuncu desteği içinde paylaşımların yapıldığını belirtelim.

Skull and Bones Nasıl Bir Seri Olacak?

Genel olarak oyunda yer alan yapıdan bahsedelim. Skull and Bones ile oyuncular açık dünyada korsancılığın tadını çıkaracak. Uçsuz bucaksız denizlerde hayatta kalmaya çalışacaksınız. Bir yandan okyanusun çetin şartlarına meydan okurken bir yandan da düşmanlarınızla mücadele etmeniz ve en önemlisi de hayatta kalmayı başarmanız gerekiyor.

Özellikle sinematik fragman paylaşımında oyuncuları şimdiden kendisine bağlamayı başaran Skull and Bones gerek grafikleri gerek oynanış dinamikleri gerekse de çoklu oyuncu modunda sunduğu mücadeleci yapı ile epey bir ilgi toplayacak gibi. Şimdiden tanıtıma da damga vuran Skull and Bones oyununun çıkış tarihi için de 2018 Mart ayının gösterildiğini ekleyelim. Bunun dışında ilerleyen tarihlerde Skull and Bones serisi için fiyat ve yeni detaylarında ortaya çıkması bekleniyor.