29.10.2017 16:19

Yılbaşında Kıbrıs’ı Keşfedin

Yılbaşı tatili için popüler yerlerden olan Kıbrıs'ı keşfedin. Bu yılbaşını Kıbrıs'ta geçirmek, kalite, eğlence ve uygun fiyatı yakalamak için yazımıza göz atın!

Yılbaşı gecesinin yaklaştığı bu yılın son aylarında, en çok rezervasyon yapılan bölgelerin başında Kıbrıs gelmektedir. Kıbrıs yılbaşı konusunda popüler bir durumda olduğu için yılbaşı gecesi yoğun olarak tercih edilmektedir. Eğlence mekânlarının fazlalığı, kaliteli ve uygun fiyatlı otellerin çeşitliliği ve eğlenceli yılbaşı programları olması bölgenin tercih nedenlerinden olarak görülüyor. Kıbrıs otelleri, yaz sezonunun tamamlamasından sonra yoğun bir şekilde yılbaşı haftası hazırlıklarına başlamaktadır. Yılbaşı gecesi sunulacak menüde bulunan yemeklerden, yılbaşı gecesi eğlencesi ve programlarına kadar tüm hizmetler önceden hazırlanmaktadır. Yılbaşı otelleri, tüm hizmetleri kusursuz ve kaliteli olarak sunduğu için, bölgeyi tercih eden yerli ve yabancı turistler her zaman mutlu ayrılmaktadır.

Kıbrıs Dört Mevsim Güzel Yılbaşında Bambaşka

Kıbrıs yılbaşı programları kapsamında bölgeye ulaşıp Ercan Havalimanına inildiğinde, sıcacık bir şive ve güler yüzlü Kıbrıs meraklı ziyaretçileri karşılıyor. Bölge insanının cana yakınlığı ve sempatisi, tatile gelenlerin mutlu olmasını sağlamaktadır. Ayrıca Kıbrıs’ta gezilecek yerlerin çokluğu ve tarihle iç içe olan yapısı bölgeyi ilk kez ziyaret edecekler için tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Kıbrıs otelleri,  şehir turu yapmak ve tarihi yerleri keşfetmek isteyen misafirleri için gerekli hizmetleri sağlamaktadır. Şehir gezintisine çıkmak isteyen tatilciler için taksi veya şehir içi ulaşım araçları tercihlerine sunuluyor. Kıbrıs esnafının sıcak sohbeti ve özellikle Lefkoşa Büyük Han’da bulunan el işi hediyelikler görülmesi gerekenlerin başında geliyor.

Kıbrıs Otelleri Yılbaşında Eğlenceyi Zirveye Taşıyor

Kıbrıs yılbaşı sanatçılı oteller kapsamında bulunan Merit Park, her yıl değişen yılbaşı menüsü ve sınırsız eğlence vaat eden programlarıyla Kıbrıs halkını ve ziyaretçileri coşturuyor. Bafra Turizm Bölgesi’nde yer alan Kaya Artemis ise, villa oda seçenekleri ve yılbaşı gecesi salonda bulunan ayrı masa hizmetleriyle konuklarını karşılamaktadır. Kaliteli hizmetin odağında bulunan Kıbrıs otelleri içerisinde yer alan Nuhun Gemisi, sanatçılı yılbaşı programları ve her bütçeye uygun eğlence seçenekleri ile yılbaşı gecesinin tadını çıkarmak isteyenleri bekliyor. Girne şehrinde bulunan Merit Crystal, denize sıfır konumu, manzaralı odaları ve Dünya mutfağını kapsayan menüleriyle kaliteyi sunmaktadır. Aynı bölgede yer alan Kratos, lüks casino salonu ve her yıl meşhur sanatçıların yılbaşı gecesine özel konserleriyle yerli ve yabancı konuklarına unutulmaz bir gece yaşatmaktadır.

Kategoriler: Diğer
Etiketler: