21.09.2016 14:24

Yonca Evcimik Instagram’dan Kralpop’a Teşekkür Etti

En son "Hayatımın Aşkı "dizinde rol alan oyuncu ve dansçı Yonca Evcimik yeni yaşını kutlayan Kralpop'a teşekkürlerini Instagram üzerinden iletti!

En son Hayatımın Aşkı dizisinde oynayan Yonca Evcimik, Instagram’dan Kralpop’un gönderdiği doğum günü pastası için teşekkür etti. 53 yaşına giren güzel oyuncu ve dansçıya Kralpop ailesinden doğum günü pastası geldi. Gelen pastanın fotoğrafını Instagram’dan paylaşan Yonca Evcimik “Eve geldim ve bu güzel pasta ile karşılaştım. Çok teşekkür ederim Kralpop ailesine “notunu düştü.Yıllara meydan okuyan güzelliği ve fit görünüşü ile herkesi kendine hayran bırakan oyuncuya Instagram’da doğum günü mesajları yağdı.

Yonca Evcimik 53 Yaşında

90’ların gençlik dizisi “Çılgın Bediş” ile oyunculuğa adım atan sanatçı uzun bir süre dizilerde sadece konuk oyuncu olarak yer almıştı. Hayatımın Aşkı dizisi ile oyunculuğa tekrar dahil olmuştu. Dizilerin aksine kendini dans yönünde geliştiren 53 yaşındaki oyuncunun bir de dans okulu bulunuyor. Bunların yanı sıra albümlerde yapan sanatçı en son sözü ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan AHA  single ile karşımıza çıkmıştı. AHA şarkısı Youtube’da 3 ay gibi kısa bir sürede 2 milyondan fazla izlenime ulaştı.