03.09.2016 19:21

YouTube Fenomeni Biseksüel Olduğunu Açıkladı!

YouTube’un fenomenlerinden MyLifeAsEva isimli kanalın sahibi Eva, cinsel tercihini YouTube kanalından duyurdu. İşte biseksüel YouTube fenomeni!

YouTube’da gün geçmiyor ki bir olay daha yaşanmasın. Bu defa da; “Merhaba ben Eva, dünyanın en iyi youtube kanalına hoş geldiniz” sözleri ile kanalını 2012 yılında tanıtmış olan yayıncı Eva Gutowski‘den ilginç bir açıklama geldi. California’da yaşayan Eva, cinsel eğilimi ile ilgili olan bilgileri Twitter’dan ardı ardına duyurdu. YouTube’a makyaj kanalı olarak başlayan Eva Gutowski geçtiğimiz günlerde, 7 milyon abone bandını aşmasının hemen ardından kesin bir dille biseksüel olduğunu duyuran gönderiler paylaştı. YouTube’da makyaj videolarının yanı sıra skeç tarzı videolar da yayınlayan Eva, bu paylaşımlarının ardından son olarak da cinsel tercihini duyurunca Twitter’da bomba gibi gündeme düştü!

Cinsel Eğilimini Açıklayan YouTube Yıldızı!

youtube-fenomeni-biseksuel

“Sadece bir önceki ilişkinizin sizinle aynı cinsiyetten birisi ile olması biseksüel olduğunuzu göstermez” Şeklinde bir tweet atarak cinsel tercihinin de ortaya çıkmasını ya da en azından biseksüel bir ilişki yaşadığını duyuran YouTube yıldızı Eva’nın bu tarz paylaşımları ilk değil. Ünlü YouTube yıldızı, daha önceleri de “eski sevgilim ve ben” başlıklı bir fotoğraf yayınlamış ve fotoğraftaki kişinin de bayan olması dikkat çekmişti.