14.08.2016 06:05

YouTube Fenomeni Dişi için Resmen Seferberlik İlan Etti!

YouTube’da gün geçmiyor ki bir ilginçlik daha yaşanmasın. Şimdi de bir YouTube yıldızı kaybettiği dişini yaptırmak için bağış toplamaya başladı!

Gün geçmiyor ki YouTube kişisel çıkarlar uğruna kullanılmasın! 45 yaşında bir YouTube yıldızı olan aynı zamanda da Vegan beslenme aktivistliği yapan bir kişiden 17 bin abonesi olmasına rağmen değişik bir bağış kampanyası geldi. YouTube’daki minik çevresini faydasına kullanmak isteyen bu fenomen(cik), kampanyası gibi kendisi de biraz değişik bir Youtuber. Değişik diyoruz çünkü John Sakars isimli YouTube yıldızı düşen dişini yaptırmak amacıyla; gofundme.com sitesinde bağış toplamak için kampanya başlattı! İşte YouTube yıldızının başlattığı ilginç kampanya!

YouTube Yıldızı Dişi İçin Bağış Kampanyası Başlattı!

youtube-yildizi-bagis-topluyor

Dün haberini yaptığımız, Tanrı olmak için kampanya başlatan Marina Joyce’den sonra bu defa da diş yaptırmak için para toplayan bir YouTube yıldızı ile karşılaştık. Tam bir vegan olan YouTube yıldızı John Sakars, genelde kanalında ilginç Vlog videoları paylaşıyor. John, geçtiğimiz günlerde başlattığı kampanyada takılıp çıkarılabilen dişinden keyif aldığını eğlenceli sözler ile ifade ederken, bir yandan da bu durumun rahatsızlık içeren birçok yanından yakındı. İşte bu sorunu ortadan kaldırmak için takipçilerinden yardım bekleyen YouTuber, gofundme.com üzerinden 2.500 dolar toplamayı hedefliyor. Dediğine göre yaşadığı yerde tek bir implant dişin masrafı 2.500 dolarmış! ( sayende sağlık sektörümüzdeki fiyatlara şükrettik john 😀 ) Bu paranın yarısından biraz fazlasını toplamayı başarabilen John, bakalım kalan sürede 2.500 dolara ulaşabilecek mi!

Ayrıca başta bahsettiğimiz, kafayı biraz sıyırdığını düşündüğümüz Marina Joyce isimli YouTube yıldızının tanrı(?!) olmak için başlattığı kampanyayı da buradan okuyabilirsiniz!