09.09.2016 02:13

Youtube Kanalı Fomodaily, Hande Erçel’i Beğenmedi!

YouTube'da bir kanalda ünlü oyuncumuz Hande Erçel beğenilmedi! Türk ünlülerini yorumlayan YouTube kanalı Hande Erçel gibi birçok ünlüyü eleştirmekten çekinmedi!

YouTube’un oldukça yeni kanallarından biri olan Fomo Daily kanalı, farklı ülkelerin şarkıcılarını, oyuncularını ve aktörlerini yorumlayarak takipçilerine keyifli videolar hazırlıyorlar. Yıldızların Instagram fotoğraflarına bakarak yorumlarda bulunup, videonun sonunda beğenip beğenmediklerini belirten YouTube ekibi, sadece bunlarla kalmayıp tepki videoları da hazırlıyorlar. Üstelik bu ilgi çekici YouTube videoları hatırı sayılır bir izlenim alıyor. Fomo Daily isimli YouTube kanalının 200 binden fazla aboneye sahip olmasına karşın izlenim sayıları abone sayılarının çok üzerinde!

YouTube’da Hande Erçel’i Beğenmediler!

hande-ercel-begenilmedi

Ünlü Youtube kanalı Fomo Daily’nin ünü her geçen gün artarken kanaldan ülkemiz insanlarını sevindirecek haberimiz var! Evet asın bayraklarınızı asın 😀 Türkiye hakkında birkaç videosu bulunan kanal, daha önce yaptığı Türk erkekleri videosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Burak Özçivit, Çağatay Ulusoy gibi pek çok ünlü isme yer vermişti. Türk erkeklerine çekilen video oldukça beğeni alırken Burak Özçivit’in fazla unfollow alması fazlasıyla üzmüştü. Hazırlanan son videoda ise Fahriye Evcen, Hande Erçel, Serenay Sarıkaya, Tuba Büyüküstün gibi çok sevilen ünlüler yer alıyor. Fakat Türkiye’de oldukça beğenilen Hande Erçel’in Instagram hesabını inceleyerek yorumlarda bulunan katılımcılar Hande Erçel’i pek beğenmediler. En çok Tuba Büyüküstün’ü beğenen katılımcılar genel olarak Türk kızlarını ve Instagramlarını beğendiklerini videoda bol bol dile getirdiler.