08.10.2016 02:11

YouTube Music Yeni Güncellemesini Aldı!

YouTube’un müzik uygulaması YouTube Music yeni güncellemesini aldı. Artık YouTube Music ile sevdiğiniz müziklerinizi paylaşmak daha kolay olacak!

Spotify ve Apple Music’in en büyük rakibi olan YouTube Music, geride kalmamak adına güncellemeler geçiriyor. Aldığı son güncelleme ile 1.46. sürümüne ulaşan YouTube Music ile artık müzik listelerinin paylaşılmasının daha kolaylaştığı söyleniyor! İşte karşınızda yeni özellikleri ile YouTube Music!

YouTube Music’in Yeni Versiyonu Yayınlandı!

YouTube’un müzik dinleme platformu olan YouTube Music ile ilgili gelen yeni güncelleme sayesinde beğenilen müzikler daha kolay paylaşılabilme ile kalmayıp aynı zamanda akıllı telefondan video izlerken videonun kalitesini de son kaliteye kadar seçebileceğiz. YouTube’un yaptığı yeni güncellemeler ile Spotify ve Apple Music‘in önüne geçmesi planlanıyor ama açıkçası bize göre bu kısa vadede zor bir hedef olarak görünüyor. Özellikle Spotify’ın kurduğu tekeli bir adım geriden takip eden Apple Music ile olan rekabetinde zorlanan YouTube Music, bakalım öne çıkmak için ilerleyen zamanlarda ne gibi güncellemeler daha yapacak? Sizce video platformlarının en iyisi olan YouTube, müzik konusunda da uygulaması ile başarı sağlayabilecek mi?