11.09.2016 15:00

YouTube Müzisyenlerinden Friends Sürprizi!

Efsane dizi Friends için YouTube yıldızları tarafından hazırlanan proje, oldukça iyi tepki aldı. İşte karşınızda 9 YouTube müzisyeninden Friends müziği!

90’lı yılların efsane dizisi Friends, ilk sezonunun başlangıç yıl dönümüne az bir süre kala YouTube müzisyenleri tarafından bir projeye dahil edildi. YouTube’un müzisyen yıldızlarının sevdikleri veya hit olan müzikleri farklı versiyonlarda çalıp söylemeleri son zamanların popüler işlerinden olduğunu birçoğumuz biliyoruz. İşte bu tarz kapsamında bu defa da 9 farklı versiyon ile 9 farklı YouTube yıldızının bir arada buluştuğu Friends dizi müziği oldukça beğenildi!

Friends Dizi Müziği YouTube Versiyonları!

Normal, Ska, Punk ve Metal gibi birçok değişik versiyonu ile YouTube’da yayınlamak için hazırlanan Friends dizi müziği tam bir fırtına gibi esiyor. Ayrıca en çok izlenmeyi Ska versiyonun aldığı Friends dizi müziği ise ünlü YouTube yıldızı Rob Scallon tarafından icra edildi. Lafı daha çok uzatmadan sizleri, Friends sevenlerin zevkten dört köşe olacağı YouTube Projesi ile baş başa bırakıyoruz!

Normal Versiyon – Landon Austin

Ska Versiyon – Rob Scallon

Punk Versiyon – Hank Green

Metal Versiyon – Anthony Vincent

Old School Rap Versiyon – Dan Bull

Country Versiyon – Taryn Southern

Video Oyunu Versiyonu – Todd Bryanton

Orchestral Versiyon – Craig Benzine

Trance Versiyon – Andrew Huang

Medley Versiyon – Andrew Huang