14.08.2016 03:45

YouTube, Piyanist Ekibi Zengin Etti!

YouTube ile zengin olanlara her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Bir grup piyanist, sadece yeteneklerini YouTube’da sergileyerek 5 milyon aboneye ulaştılar!

Klasik müzik üreten bir ekip olan Piano Guys ekibi 2008 yılından beri; YouTube’da, popülerleşmiş şarkılara piyano ile cover yapıyorlar. Bu ürettikleri eserler YouTube’da milyonlar tarafından izlenen ekip 5 milyon aboneye doğru adım adım ilerliyor. 4 kişilik müzisyen grup, önceleri sadece piyano çalarak hazırladıkları eserleri artık diğer müzik aletleri ile de birleştiriyor. İşte karşınızda çiçeği burnunda YouTube yıldızları: The Piano Guys!

Sadece Piyano Çalan Ekip, YouTube’da Fenomen Oldu!

youtube-piyano-kanali

PSY’den Justin Bieber’e kadar tüm çok dinlenen eserleri tekrar yorumlayan Piano Guys ekibi bugünlerde YouTube’da 1 Milyar izlenime ulaşmanın kutlamasını yapıyor. Sadece ünlü sanatçıların şarkıları ile de yetinmeyen YouTube yıldızları, aynı zamanda Görevimiz Tehlike gibi bilinen filmlerin müziklerini de tekrar yorumluyorlar. Bir YouTube analiz sitesi olan socialblade’te yaptığımız incelemeye göre kanal, geçtiğimiz ay tam 30 milyon izlenim almış. Bu yaratıcı YouTube ekibinin abone sayısı ise an itibari ile 4.973.620! Üstelik Piano Guys isimli YouTube kanalı sadece yaptıkları müziklerle değil, oluşturdukları koreografilerle de oldukça beğeniliyor.

İşte Piano Guys ekibinin bahsettiğimiz o mükemmel videolarından birisi: