11.09.2016 10:10

YouTube Red Filmi The Thinning İçin Geri Sayım Başladı!

YouTube Red'in beklenen filmi The Thinning iddialı geliyor. YouTube tarafından Ekim ayında çıkacağı söylenen film, Hunger Games benzerliği ile de dikkat çekti!

Geçtiğimiz günlerde yapım aşamasında olduğunu duyurduğumuz YouTube Red tarafından Legendary’e sipariş edilen The Thinning filminden yeni haberler var. Konusu kadar uzun metrajlı olması ile de merak edilen The Thinning filmi tahmin edebileceğiniz gibi YouTube Red üzerinden yayınlanacak. Geri sayım devam ederken YouTube yıldızlarının baş rolleri paylaştığı filmden gelen görüntüler, bekleyenlerine Açlık Oyunları filmini anımsattı. İşte karşınızda YouTube’un ilk uzun metrajlı filmine ait olan ilk görseller!

YouTube İçin Hazırlanan Film: The Thinning!

youtube-filmi-thinning

YouTube’un son sürprizlerinden birisi olan The Thinning filminin, bizlere ilk başta korku temalı olacak şekilde lanse edilmişken bugün yayınlanan görsellerle bu bilgilendirmenin pek doğru olmadığı ortaya çıktı. Açlık Oyunları, Uyumsuz gibi filmlere benzer temaya sahip olacağının duyurusunu, aynı zamanda YouTube yıldızı da olan baş rollerden dinlediğimiz film, 12 Ekimde vizyona girecek. Filmin YouTube Red üzerinden yayınlanacağı kesinleşmiş iken ücretsiz mi veya ücretli mi olacağı konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor. Sözü çok fazla uzatmadan sizleri, YouTube’un uzun metraj denemesinin ilk görüntüleri ile baş başa bırakalım!